FB pixel TP pixel
Project Almanac

Projekt minulost

Project Almanac
USA | 2015 | Sci-fi filmy | Cestování časem | 106 minut

Když brilantní student (Jonny Weston) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Moh...

Když brilantní student (Jonny Weston) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě?

Hrají: Allen Evangelista, Amy Landecker, Gary Weeks, Patrick Read Johnson, Hillary Harley, Anthony Reynolds, Virginia Gardner

Režie: Dean Israelite

IMDb  63 % Kinobox  65 %

Projekt minulost online

Sledovat Projekt minulost online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Projekt minulost online, zda je ke stažení a zda má Projekt minulost dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 49 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Projekt minulost recenze a hodnocení

Ve filmu Projekt minulost hrají Allen Evangelista, Amy Landecker, Gary Weeks, Patrick Read Johnson, Hillary Harley, Anthony Reynolds, Virginia Gardner.

Film Projekt minulost režíruje Dean Israelite.

Film Projekt minulost má 106 minut.

Film Projekt minulost můžete vidět na iTunes.

Film Projekt minulost je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.