FB pixel TP pixel
Imagining Argentina

Prokletá Argentina

Imagining Argentina
Španělsko | 2003 | Romantické filmy | Politika | 107 minut

1976. Buenos Aires je znepokojeno přibývajícími únosy osob, které se odvážily postavit proti diktatuře vlády. Carlos Rueda, ředitel dětského divadla, se jednoho dne vrací domů a zjišťuje, že jeho žena, Cecilia, byla unesena - za psaní kontroverzních článků v místních novinách. Carlos se schází s lid...

1976. Buenos Aires je znepokojeno přibývajícími únosy osob, které se odvážily postavit proti diktatuře vlády. Carlos Rueda, ředitel dětského divadla, se jednoho dne vrací domů a zjišťuje, že jeho žena, Cecilia, byla unesena - za psaní kontroverzních článků v místních novinách. Carlos se schází s lidmi, kterým zmizel někdo blízký. Najednou v sobě objeví psychické síly, které mu umožňují vidět osudy těchto unesených lidí. Dokáže pomoci všem, jen ne sobě. Přestože cítí Ceciliinu minulost, nedokáže vidět její budoucnost. Carlos zoufale pátrá po své ženě, ale stále je o krok pozadu. Mezitím Cecilie plánuje vlastní nebezpečný útěk z vězení."

IMDb  63 %

Prokletá Argentina online

Sledovat Prokletá Argentina online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prokletá Argentina online, zda je ke stažení a zda má Prokletá Argentina dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 4. 2021
Cena nezjištěna

Prokletá Argentina obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prokletá Argentina, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prokletá Argentina postavy.

Prokletá Argentina zajímavosti

Tržby v českých kinech
42 968 Kč
Návštěvnost v českých kinech
402 diváků

Prokletá Argentina recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
18.09.2005 18:33:00

Ponekud surealisticka zalezitost, jinak docela zajimavy pribeh

 60 %