FB pixel TP pixel
The Curse of King Tut's Tomb
The Curse of King Tut's Tomb

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona

The Curse of King Tut's Tomb
USA | 2006 | Dobrodružné filmy | Dobrodružné fantasy | 170 minut

Píše se rok 1922 a volnomyšlenkářský archeolog Danny Freemont je neblaze proslulý díky svým výstředním teoriím o pyramidách, Atlantidě, mimozemských civilizacích a Egyptské knize mrtvých. Může tím sice oživit přednášky na Káhirské univerzitě, ale rozhodně tím rozzuří seriózní egyptology, jako napřík...

Píše se rok 1922 a volnomyšlenkářský archeolog Danny Freemont je neblaze proslulý díky svým výstředním teoriím o pyramidách, Atlantidě, mimozemských civilizacích a Egyptské knize mrtvých. Může tím sice oživit přednášky na Káhirské univerzitě, ale rozhodně tím rozzuří seriózní egyptology, jako například půvabnou doktorku Azelii Barakatovou. Freemont je přesvědčen, že kdyby nalezl Smaragdovou desku, o které se říká, že byla pohřbena v Tutanchamově hrobce, tak by získal moc mít pod kontrolou celý svět. Bohužel jediný, kdo Freemontovi věří, je podlý archeolog Morgan Sinclair, člen tajné ďábelské kliky, který chce ale za pomoci desky povolat a ovládnout nepřemožitelné zlo… Dvoudílný dobrodružný film s Casperem Van Dienem (Sleepy Hollow), Leonorou Varealovou (Kleopatra) a Morganem Sinclairem (Titanic) natočil zkušený režisér Russell Mulcahy (Highlander).

IMDb  44 % CSFD  25 %

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona online

Sledovat Prokletí hrobky faraona Tutanchamona online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona online, zda je ke stažení a zda má Prokletí hrobky faraona Tutanchamona dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 17. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prokletí hrobky faraona Tutanchamona, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prokletí hrobky faraona Tutanchamona postavy.

Casper Van Dien
Casper Van Dien
Danny Freemont
Leonor Varela
Leonor Varela
Dr. Azelia Barakat
Malcolm McDowell
Malcolm McDowell
Nathan Cairns
Jonathan Hyde
Jonathan Hyde
Morgan Sinclair
Steven Waddington
Steven Waddington
Jason McGreevy
Niko Nicotera
Niko Nicotera
Andrew Walker
Tat Whalley
Tat Whalley
Rembrandt
Brendan Patricks
Brendan Patricks
Brian Eastcliff
Patrick Toomey
Patrick Toomey
Jacques Belmond
Simon Callow
Simon Callow
George Russell
Nathan Furst
Nathan Furst
Hudba

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona recenze a hodnocení

Tvůj názor na Prokletí hrobky faraona Tutanchamona?

Ve filmu Prokletí hrobky faraona Tutanchamona hrají Casper Van Dien, Leonor Varela, Malcolm McDowell, Jonathan Hyde, Steven Waddington, Niko Nicotera, Tat Whalley.

Film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona režíruje Russell Mulcahy.

Film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona má 170 minut.

Film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona můžete vidět na iTunes.

Film Prokletí hrobky faraona Tutanchamona je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.