FB pixel TP pixel
Lover's Prayer
Lover's Prayer

Prokletý láskou

Lover's Prayer
Velká Británie | 2001 | Romantické filmy | 106 minut

Vznešené dýchánky a okázalé hostiny, snobské hry a procházky nádhernými zahradami, to je život Vladimíra v Rusku devatenáctého století. Při těchto radovánkách, ač nerad, podlehne krásné dívce jménem Zinaida. Ona jeho horoucí lásku opětuje, avšak jednoho večera zahlédne Vladimír, jak se k jeho milova...

Vznešené dýchánky a okázalé hostiny, snobské hry a procházky nádhernými zahradami, to je život Vladimíra v Rusku devatenáctého století. Při těchto radovánkách, ač nerad, podlehne krásné dívce jménem Zinaida. Ona jeho horoucí lásku opětuje, avšak jednoho večera zahlédne Vladimír, jak se k jeho milované do komnaty vkrádá jakýsi muž... Je to jeho vlastní otec! Šok a nepochopení bezradného mladíka ale již brzy vystřídá obrovská tragédie...

IMDb  51 %

Prokletý láskou online

Sledovat Prokletý láskou online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prokletý láskou online, zda je ke stažení a zda má Prokletý láskou dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 4. 2021
Cena nezjištěna

Prokletý láskou obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prokletý láskou, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prokletý láskou postavy.

Prokletý láskou recenze a hodnocení

Ve filmu Prokletý láskou hrají Kirsten Dunst, Nick Stahl, Julie Walters, Geraldine James, Nathaniel Parker, James Fox, Paloma Baeza.

Film Prokletý láskou režíruje Reverge Anselmo.

Film Prokletý láskou má 106 minut.

Film Prokletý láskou můžete vidět na iTunes.

Film Prokletý láskou je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.