FB pixel TP pixel
Switch
Switch

Proměna

Switch
USA | 1991 | Komedie | Sukničkář | 104 minut

Notorický sukničkář Steve Brooks je chladnokrevně zavražděn třemi ze svých milenek za početné citové zločiny, spáchané na ženském pohlaví. V očistci dostane ještě jednu šanci. Může se vrátit na třicet dnů na svět a když najde alespoň jednu ženu, která ho má opravdu ráda, jeho návrat bude trvalý. Ste...

Notorický sukničkář Steve Brooks je chladnokrevně zavražděn třemi ze svých milenek za početné citové zločiny, spáchané na ženském pohlaví. V očistci dostane ještě jednu šanci. Může se vrátit na třicet dnů na svět a když najde alespoň jednu ženu, která ho má opravdu ráda, jeho návrat bude trvalý. Steve si oddechne, ale jen do chvíle, než zjistí, že byl pro svůj návrat vybaven tělem přitažlivé blondýnky. Podaří se mu sice vydávat se za svoji nevlastní sestru Amandu a dokonce získá své bývalé místo v reklamní agentuře, ale jinak se potýká s neustálými problémy. Těžko si zvyká na nový zevnějšek a především na nevybíravý způsob dvoření svého šéfa i dalších mužů. Pokus navázat vztah s lesbickou majitelkou velké kosmetické firmy sice přináší agentuře výhodnou smlouvu, ale ke kýženému cíli nevede. Amanda je zoufalá. Vyměřených třicet dnů rychle plyne a jediný, kdo k ní chová kladné city, je Stevův přítel Walter.

Hrají: Ellen Barkin, Jimmy Smits, JoBeth Williams, Lorraine Bracco, Tony Roberts, Perry King

Režie: Blake Edwards

IMDb  58 % Kinobox  59 %

Proměna online

Sledovat Proměna online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proměna online, zda je ke stažení a zda má Proměna dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 16. 10. 2018
Půjčení za 94 Kč Nákup za 240 Kč
iTunes
iTunes
od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč Nákup za 229 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Proměna recenze a hodnocení

Ve filmu Proměna hrají Ellen Barkin, Jimmy Smits, JoBeth Williams, Lorraine Bracco, Tony Roberts, Perry King.

Film Proměna režíruje Blake Edwards.

Film Proměna má 104 minut.

Film Proměna můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Proměna je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.