FB pixel TP pixel
Switch
Switch

Proměna

Switch
USA | 1991 | Komedie | Sukničkář | 104 minut

Notorický sukničkář Steve Brooks je chladnokrevně zavražděn třemi ze svých milenek za početné citové zločiny, spáchané na ženském pohlaví. V očistci dostane ještě jednu šanci. Může se vrátit na třicet dnů na svět a když najde alespoň jednu ženu, která ho má opravdu ráda, jeho návrat bude trvalý. Ste...

Notorický sukničkář Steve Brooks je chladnokrevně zavražděn třemi ze svých milenek za početné citové zločiny, spáchané na ženském pohlaví. V očistci dostane ještě jednu šanci. Může se vrátit na třicet dnů na svět a když najde alespoň jednu ženu, která ho má opravdu ráda, jeho návrat bude trvalý. Steve si oddechne, ale jen do chvíle, než zjistí, že byl pro svůj návrat vybaven tělem přitažlivé blondýnky. Podaří se mu sice vydávat se za svoji nevlastní sestru Amandu a dokonce získá své bývalé místo v reklamní agentuře, ale jinak se potýká s neustálými problémy. Těžko si zvyká na nový zevnějšek a především na nevybíravý způsob dvoření svého šéfa i dalších mužů. Pokus navázat vztah s lesbickou majitelkou velké kosmetické firmy sice přináší agentuře výhodnou smlouvu, ale ke kýženému cíli nevede. Amanda je zoufalá. Vyměřených třicet dnů rychle plyne a jediný, kdo k ní chová kladné city, je Stevův přítel Walter.

IMDb  57 % CSFD  63 %

Proměna online

Sledovat Proměna online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proměna online, zda je ke stažení a zda má Proměna dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
SD kvalita | od 16. 10. 2018
Nákup za 82 Kč nebo 370 Kč (HD)
iTunes
iTunes
od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 229 Kč

Proměna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Proměna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Proměna postavy.

Proměna recenze a hodnocení