FB pixel TP pixel
Addicted to Love

Propadlí lásce

Addicted to Love
USA | 1997 | Romantické filmy | Rozchod | 100 minut

Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou ...

Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket...

IMDb  61 %

Propadlí lásce online

Sledovat Propadlí lásce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Propadlí lásce online, zda je ke stažení a zda má Propadlí lásce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč Nákup za 129 Kč (i HD)

Propadlí lásce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Propadlí lásce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Propadlí lásce postavy.

Propadlí lásce zajímavosti

Celosvětové tržby
34 673 095 $
Tržby v USA
34 673 095 $
Tržby v českých kinech
819 557 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 400 diváků

Propadlí lásce recenze a hodnocení

Ve filmu Propadlí lásce hrají Meg Ryan, Matthew Broderick, Tchéky Karyo, Nesbitt Blaisdell, Lee Wilkof, Kelly Preston, Maureen Stapleton.

Film Propadlí lásce režíruje Griffin Dunne.

Film Propadlí lásce má 100 minut.

Film Propadlí lásce vidělo v českých kinech 19 400 diváků.

Film Propadlí lásce můžete vidět na iTunes.

Film Propadlí lásce je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.