FB pixel TP pixel
The Proposition

Proposition

The Proposition
Austrálie | 2005 | Westerny | Pomsta | 104 minut

Film se odehrává v drsném a neúprosném prostředí australského vnitrozemí na konci 19. století. Proposition je ohromujícím příběhem oddanosti, odplaty a hledání spravedlnosti v zemi bez pravidel. Charlie Burns je odpadlík, žijící se svými dvěma bratry mimo hranice zákona. Artur a Mikey jsou hledaní p...

Film se odehrává v drsném a neúprosném prostředí australského vnitrozemí na konci 19. století. Proposition je ohromujícím příběhem oddanosti, odplaty a hledání spravedlnosti v zemi bez pravidel. Charlie Burns je odpadlík, žijící se svými dvěma bratry mimo hranice zákona. Artur a Mikey jsou hledaní pro znásilnění a vraždu. Když se kapitánu Stanleymu podaří zatknout Charlieho a Mikeyho, udělá Charliemu složitý návrh - skoncovat s brutalitou, jež je obklopuje. Aby Charlie zachránil svého bratra před oprátkou, musí najít a zabít Arthura, svého psychopatického staršího bratra, o němž si Stanley myslí, že je hlavním viníkem násilí. Oba muži čelí nemožnému morálnímu dilematu, které vede k vražednému vyvrcholení.

IMDb  62 %

Proposition online

Sledovat Proposition online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proposition online, zda je ke stažení a zda má Proposition dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 4. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Proposition obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Proposition, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Proposition postavy.

Guy Pearce
Guy Pearce
Charlie Burns
Ray Winstone
Ray Winstone
Captain Morris Stanley
Emily Watson
Emily Watson
Martha Stanley
Danny Huston
Danny Huston
Arthur Burns
David Wenham
David Wenham
Eden Fletcher
John Hurt
John Hurt
Jellon Lamb
Richard Wilson
Richard Wilson
Mike Burns
Noah Taylor
Noah Taylor
Brian O'Leary
Jeremy Madrona
Jeremy Madrona
Asian Prostitute
Jae Mamuyac
Jae Mamuyac
Asian Prostitute
Warren Ellis
Warren Ellis
Hudba
Nick Cave
Nick Cave
Hudba
John Hillcoat
John Hillcoat
Režie

Proposition recenze a hodnocení