FB pixel TP pixel
False as Water
False as Water

Proradná jak voda

False as Water
Švédsko | 1985 | Thrillery | Rodinné vztahy | 103 minut

Thriller začíná jako psychologický příběh o manželském páru středního věku. John žije se svou ženou Annou, téměř dospělou dcerou a synkem spokojeně až do té doby, než se objeví Clara. John je dobře situovaný nakladatel a talentovaná básnířka Clara mu doslova učaruje. Odejde od rodiny, stará se pouze...

Thriller začíná jako psychologický příběh o manželském páru středního věku. John žije se svou ženou Annou, téměř dospělou dcerou a synkem spokojeně až do té doby, než se objeví Clara. John je dobře situovaný nakladatel a talentovaná básnířka Clara mu doslova učaruje. Odejde od rodiny, stará se pouze o Claru. Zárověň je přesvědčen o nevěrnosti Anny, netuší ovšem, že došlo k záměně s dcerou. Clara je neustále kýmsi sledována,což ji přivádí téměř ke zhroucení. Odjíždí na venkov a v této době je zavražděn John. Clara je zoufalá a vyhledá pomoc u jediné známé osoby, která jí zbyla, u Anny. Ukáže se ovšem, že hledá pomoc na nepravém místě.

Hrají: Malin Ek, Sverre Anker Ousdal, Marie Göranzon, Stellan Skarsgard, Örjan Ramberg, Lotta Ramel, Philip Zandén

Režie: Hans Alfredson

IMDb  61 % Kinobox  60 %

Proradná jak voda online

Sledovat Proradná jak voda online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proradná jak voda online, zda je ke stažení a zda má Proradná jak voda dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 3. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Proradná jak voda recenze a hodnocení

Ve filmu Proradná jak voda hrají Malin Ek, Sverre Anker Ousdal, Marie Göranzon, Stellan Skarsgard, Örjan Ramberg, Lotta Ramel, Philip Zandén.

Film Proradná jak voda režíruje Hans Alfredson.

Film Proradná jak voda má 103 minut.

Film Proradná jak voda můžete vidět na Netflix.

Film Proradná jak voda je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.