FB pixel TP pixel
Out of Nature
Out of Nature

Proti přírodě

Out of Nature
Norsko | 2014 | Drama | Dramedy | 80 minut

Film Proti přírodě je cestou do drsné norské krajiny a do hlavy třicátníka Martina, mladého otce a manžela. Martin vyráží sám na víkendový výšlap do hor a my slyšíme jeho necenzurované myšlenky: nekompromisně upřímné postřehy o jeho spořádaném maloměstském životě, o něm samotném i o lidech v jeho ...

Film Proti přírodě je cestou do drsné norské krajiny a do hlavy třicátníka Martina, mladého otce a manžela. Martin vyráží sám na víkendový výšlap do hor a my slyšíme jeho necenzurované myšlenky: nekompromisně upřímné postřehy o jeho spořádaném maloměstském životě, o něm samotném i o lidech v jeho okolí. Jeho názory a fantazie sahají od prostých dětinskostí až k hlubším dilematům lidského života. Proti přírodě je přímočarý a humorný portrét muže, který se touží vymanit ze zajetých kolejí.

IMDb  71 % Kinobox  65 %

Proti přírodě online

Sledovat Proti přírodě online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proti přírodě online, zda je ke stažení a zda má Proti přírodě dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Proti přírodě recenze a hodnocení

Ve filmu Proti přírodě hrají .

Film Proti přírodě režíruje .

Film Proti přírodě má 80 minut.

Film Proti přírodě měl rozpočet 950 000 $.

Film Proti přírodě můžete vidět na KVIFF TV.

Film Proti přírodě je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.