FB pixel TP pixel
Trespass Against Us
Trespass Against Us

Proti vlastní krvi

Trespass Against Us
Velká Británie | 2017 | Krimi filmy | 99 minut

Tři generace nechvalně známé rodiny Cutlerů žijí jako psanci uprostřed krásného anglického hrabství Gloucestershire. V jedné z nejbohatších části Británie bydlí v karavanovém táboře a svůj čas vyplňují bezcílným poflakováním, občasným pytláctvím, příležitostnými zlodějinami, plánovanými loupežemi a ...

Tři generace nechvalně známé rodiny Cutlerů žijí jako psanci uprostřed krásného anglického hrabství Gloucestershire. V jedné z nejbohatších části Británie bydlí v karavanovém táboře a svůj čas vyplňují bezcílným poflakováním, občasným pytláctvím, příležitostnými zlodějinami, plánovanými loupežemi a potyčkami s každým, kdo se jim nelíbí. Neustále se pohybují za hranou zákona, jejich okolí je nesnáší a policie po nich tvrdě jde.

Hrají: Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Lyndsey Marshal, Rory Kinnear, Sean Harris, Kingsley Ben-Adir, Gerard Kearns

Režie: Adam Smith

IMDb  58 % Kinobox  60 %

Proti vlastní krvi online

Sledovat Proti vlastní krvi online můžeš na DaFilms, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Proti vlastní krvi online, zda je ke stažení a zda má Proti vlastní krvi dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 19. 12. 2023
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 299 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Proti vlastní krvi recenze a hodnocení

Ve filmu Proti vlastní krvi hrají Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Lyndsey Marshal, Rory Kinnear, Sean Harris, Kingsley Ben-Adir, Gerard Kearns.

Film Proti vlastní krvi režíruje Adam Smith.

Film Proti vlastní krvi má 99 minut.

Film Proti vlastní krvi můžete vidět na DaFilms, iTunes.

Film Proti vlastní krvi je online na DaFilms, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.