FB pixel TP pixel
It Rains on Our Love
It Rains on Our Love

Prší nám na lásku

It Rains on Our Love
Švédsko | 1946 | Drama | Vztahy | 95 minut

9. listopadu 1946 měl ve Stockholmu, v kině Astoria, premiéru Bergmanův druhý celovečerní film Prší nám na lásku. Po nepříliš úspěšném debutu Krize (1946) si tentokrát vzal Bergman ke zpracování divadelní hru norského autora Oscara Braathena Dobří lidé. Prší nám na lásku je jakousi sociální pohádkou...

9. listopadu 1946 měl ve Stockholmu, v kině Astoria, premiéru Bergmanův druhý celovečerní film Prší nám na lásku. Po nepříliš úspěšném debutu Krize (1946) si tentokrát vzal Bergman ke zpracování divadelní hru norského autora Oscara Braathena Dobří lidé. Prší nám na lásku je jakousi sociální pohádkou, ve které nezaměstnaný chlapec z města potkává půvabné venkovské děvče. Zamilují se do sebe a snaží se žít normální život zamilovaných. Nic však není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Předsudky okolí jsou k bývalému trestanci a k těhotné svobodné dívce nemilosrdné a jejich vztah se musí podrobit prvním velkým zkouškám, při kterých se projeví jejich skutečný charakter.Prší nám na lásku je štiplavou kritikou tehdejší kultury, která nutí lidi ke zločinu a k životu na okraji společnosti. Je příběhem o tvrdosti, kterou musí člověk vydržet, aby zůstal upřímný a čestný ve světě plném korupce a egoismu. Chamtivost je zde nemocí, která zabíjí dobro, infekcí, která šíří temnotu do duší lidí a která si drží lásku na mušce.

IMDb  66 % CSFD  75 %

Prší nám na lásku online

Sledovat Prší nám na lásku online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prší nám na lásku online, zda je ke stažení a zda má Prší nám na lásku dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 29. 5. 2022
Předplatné za 155 Kč

Prší nám na lásku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prší nám na lásku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prší nám na lásku postavy.

Gösta Cederlund
Gösta Cederlund
Man with umbrella
Ludde Gentzel
Ludde Gentzel
Per Hakansson
Douglas Håge
Douglas Håge
Anderson, gardener
Hjördis Petterson
Hjördis Petterson
Mrs. Anderson
Sture Ericson
Sture Ericson
Kängsnöret
Julia Cæsar
Julia Cæsar
Mrs. Ledin
Perry Wolff
Perry Wolff
Režie

Prší nám na lásku recenze a hodnocení