FB pixel TP pixel
Prstýnek
Prstýnek

Prstýnek

Prstýnek
Česko | 1945 | Komedie | Romantická komedie

Na zámek nedaleko dědiny přichází panstvo mladá a krásná kněžna se senilním manželem. Zdravý vzduch jim má pomoct k vytíženému dědici. Kněžna se náhodou setká s dědinským chasníkem Sochorem a brzy porodí syna. Dotyčný dědinský mladík se potom ožení a má samé dcery. Kněžna se po letech vrací se šikov...

Na zámek nedaleko dědiny přichází panstvo mladá a krásná kněžna se senilním manželem. Zdravý vzduch jim má pomoct k vytíženému dědici. Kněžna se náhodou setká s dědinským chasníkem Sochorem a brzy porodí syna. Dotyčný dědinský mladík se potom ožení a má samé dcery. Kněžna se po letech vrací se šikovným synem. Ten sa zahledí do Sochorovy dcery, ale její otec ho žene řemenem... Poslední film (natočený v roce 1944), který byl uveden ještě před osvobozením.

IMDb  72 % CSFD  72 %

Prstýnek online

Sledovat Prstýnek online můžeš na Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prstýnek online, zda je ke stažení a zda má Prstýnek dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 5. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prstýnek zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
5 295 034 diváků

Prstýnek recenze a hodnocení

Ve filmu Prstýnek hrají .

Film Prstýnek režíruje .

Film Prstýnek vidělo v českých kinech 5 295 034 diváků.

Film Prstýnek můžete vidět na Prima Plus, Vodafone TV.

Film Prstýnek je online na Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.