FB pixel TP pixel
Coal Miner's Daughter
Coal Miner's Daughter

První dáma country music

Coal Miner's Daughter
USA | 1980 | Životopisné filmy | Hudba | 125 minut

Filmová adaptace životopisu Loretty Lynnové, který ona sama napsala společně s Georgem Vecseyem. Narodila se v Butcher Hollow (Kentucky) jako jedno z osmi dětí chudého horníka Teda Webba. Ve čtrnácti letech se vdala za Doolittla Lynna. O šest let později, již jako matka čtyř dětí, začala příležitost...

Filmová adaptace životopisu Loretty Lynnové, který ona sama napsala společně s Georgem Vecseyem. Narodila se v Butcher Hollow (Kentucky) jako jedno z osmi dětí chudého horníka Teda Webba. Ve čtrnácti letech se vdala za Doolittla Lynna. O šest let později, již jako matka čtyř dětí, začala příležitostně zpívat o víkendech v místních hospodách. V pětadvaceti letech nahrála demo u nezávislé nahrávací společnosti, se kterou pak rozjela turné po všech rozhlasových stanicích na Jihu. Její první singl „Honky Tonk Girl“ zabodoval v hitparádách a otevřel Lorettě cestu do slavné Grand Ole Opry v Nashvillu. Její úspěch ji ukázal jak kladné stránky hvězd v podobě spousty hitů, vyprodaných koncertů či blízkého přátelství s Patsy Clineovou, tak i svoji odvrácenou tvář - vyčerpání z přepracování, nervové zhroucení a problémy v manželství...

Hrají: Sissy Spacek, Tommy Lee Jones, Levon Helm, Phyllis Boyens, Bill Anderson Jr., Foister Dickerson, Malla McCown

Režie: Michael Apted

IMDb  75 % Kinobox  72 %

První dáma country music online

Sledovat První dáma country music online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film První dáma country music online, zda je ke stažení a zda má První dáma country music dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 7. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

První dáma country music recenze a hodnocení

Tvůj názor na První dáma country music?

Ve filmu První dáma country music hrají Sissy Spacek, Tommy Lee Jones, Levon Helm, Phyllis Boyens, Bill Anderson Jr., Foister Dickerson, Malla McCown.

Film První dáma country music režíruje Michael Apted.

Film První dáma country music má 125 minut.

Film První dáma country music můžete vidět na iTunes.

Film První dáma country music je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.