FB pixel TP pixel
P.S. I Love You

P.S. Miluji tě

P.S. I Love You
USA | 2007 | Romantické filmy | Romantické drama | 126 minut

Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Když vak Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán. Před tím,...

Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Když vak Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán. Před tím, než Gerry zemřel, napsal Holly několik dopisů, které jí mají provázet nejen v jejím smutku, ale také ve znovuobjevování sebe sama. První vzkaz dorazí v den Hollyiných 30. narozenin ve formě dortu a k jejímu zděšení i nahrané magnetofonové pásky, kde jí Gerry nabádá, aby si vyšla ven a slavila. Během následujících týdnů a měsíců přichází neobvyklým způsobem další dopisy, každý z nich ji posílá do nových dobrodružství a každý také končí slovy: P.S. Miluji Tě. Hollyina matka a její nejlepší kamarádky, Sharon a Denise, se začínají obávat, že Gerryho dopisy drží Holly stále připoutanou k minulosti, ale ve skutečnosti ji posouvají dál směrem k nové budoucnosti.

IMDb  70 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

P.S. Miluji tě online

P.S. Miluji tě online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

P.S. Miluji tě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu P.S. Miluji tě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu P.S. Miluji tě postavy.

P.S. Miluji tě zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Celosvětové tržby
156 835 339 $
Tržby v USA
53 695 808 $
Tržby v českých kinech
7 798 064 Kč
Návštěvnost v českých kinech
70 506 diváků

P.S. Miluji tě recenze a hodnocení

Ve filmu P.S. Miluji tě hrají Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudrow, Gina Gershon, James Marsters, Harry Connick Jr., Jeffrey Dean Morgan.

Film P.S. Miluji tě režíruje .

Film P.S. Miluji tě má 126 minut.

Film P.S. Miluji tě měl rozpočet 30 000 000 $.

Film P.S. Miluji tě vidělo v českých kinech 70 506 diváků.

Film P.S. Miluji tě není zatím nikde online.

Film P.S. Miluji tě není zatím kde sledovat.