FB pixel TP pixel
PSH Neverending Story
PSH Neverending Story

PSH Nekonečný příběh

PSH Neverending Story
Česko | 2022 | Dokumenty | Hudebníci | 70 minut

Českou hudební legendu Peneři strýčka Homeboye neboli PSH zná v České republice snad každý. Jací jsou ale ve skutečnosti dnes už kluci na prahu středního věku Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik? Vznik přelomového alba „Repertoár“, dodnes považovaného za milník českého rapu a jednu z nejlepších desek ...

Českou hudební legendu Peneři strýčka Homeboye neboli PSH zná v České republice snad každý. Jací jsou ale ve skutečnosti dnes už kluci na prahu středního věku Orion, Vladimir 518 a Mike Trafik? Vznik přelomového alba „Repertoár“, dodnes považovaného za milník českého rapu a jednu z nejlepších desek vůbec, posun k elektronice nebo testování maximálních možností hudebního showbyznysu i sebe sama - to je základ filmu o kapele PSH. Ta si fanoušky získala autenticitou, vtipem i tvrdou prací a stále se drží na vrcholu díky lásce k hudbě a nerozlučnému přátelství. Nejznámější čeští rappeři se v překvapivě otevřeném a velmi osobním dokumentu se spoustou dosud nepublikovaných záběrů a soukromých archivů nebojí jít na dřeň a být stejně upřímní jako jejich hudba. Zdá se, že příběh PSH jen tak neskončí.

Režie: Štěpán FOK Vodrážka

IMDb  76 %

PSH Nekonečný příběh online

Sledovat PSH Nekonečný příběh online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film PSH Nekonečný příběh online, zda je ke stažení a zda má PSH Nekonečný příběh dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 15. 6. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

PSH Nekonečný příběh zajímavosti

Tržby v českých kinech
760 507 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 945 diváků

PSH Nekonečný příběh recenze a hodnocení

Spooner
Spooner Moviezone
27.10.2022

Pohledu do kariéry i životů slavné rapové skupiny PSH nechybí divokost, nápaditost, skvělý střih ani patřičná stylizovanost. Pořád si ale zachovává to správné hip-hopové srdíčko a upřímnost, díky němuž budou mít nejen fanoušci celou dobu úsměv od ucha k uchu. Svěží a zatraceně chytlavá dokumentární ......   Celá recenze

 80 %

Tvůj názor na PSH Nekonečný příběh?

Ve filmu PSH Nekonečný příběh hrají .

Film PSH Nekonečný příběh režíruje Štěpán FOK Vodrážka.

Film PSH Nekonečný příběh má 70 minut.

Film PSH Nekonečný příběh vidělo v českých kinech 3 945 diváků.

Film PSH Nekonečný příběh můžete vidět na KVIFF TV.

Film PSH Nekonečný příběh je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.