FB pixel TP pixel
Birdman
Birdman

Ptačí muž

Birdman
Velká Británie | 2014 | Dokumenty | Letadla | 13 minut

Mami je vysloužilý letec, který netouží po ničem jiném, než zůstat ve vzduchu. Jediné, co ho ještě drží v oblacích, jsou přísné pravidelné zdravotní prohlídky, kterými však prochází jen s odřenýma ušima. Zima je pro něho vždycky příliš dlouhá, a proto někdy chodí na letiště, aby z letadel alespoň om...

Mami je vysloužilý letec, který netouží po ničem jiném, než zůstat ve vzduchu. Jediné, co ho ještě drží v oblacích, jsou přísné pravidelné zdravotní prohlídky, kterými však prochází jen s odřenýma ušima. Zima je pro něho vždycky příliš dlouhá, a proto někdy chodí na letiště, aby z letadel alespoň ometal sníh. Stejně tak má čas na uskutečnění některých bláznivých nápadů - a tak se třeba stane amatérským leteckým konstruktérem. Rumunský dokument sleduje, jak Mami na soustruhu v kamarádově garáži vyrábí nové díly pro svůj milovaný ultralehký letoun s příznačným jménem Rebel. Letadlo vlastní společně se svým přítelem a finančním podporovatelem Victorem Mavrodineanu. Před několika lety měl však Mami s Rebelem nehodu. Už tehdy ho dokázal opravit a dát dohromady sám ve stodole jen s pomocí kamaráda, který pracoval v továrně na výrobu letadel. Rebel byl znovu na světě a mohl opět vzlétnout do oblak.

Režie: Guy Bolongaro

IMDb  50 %

Ptačí muž online

Sledovat Ptačí muž online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ptačí muž online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Ptačí muž dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
od 27. 4. 2023
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ptačí muž recenze a hodnocení

Ve filmu Ptačí muž hrají .

Film Ptačí muž režíruje Guy Bolongaro.

Film Ptačí muž má 13 minut.

Film Ptačí muž můžete vidět na Kuki.

Film Ptačí muž je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.