FB pixel TP pixel
Půl domu bez ženicha

Půl domu bez ženicha

Půl domu bez ženicha
Česko | 1981 | Komedie | Rodinné

Poněkud hořká komedie o tom, že sny rodičů a dětí jsou jen málokdy stejné. Hrdinou příběhu je Franc, otec Oliny a Jiřiny, který se rozhodl, že jim jako svatební dar postaví ohromnou a luxusní vilu. Názor jeho dcer na budoucí život ho ani v nejmenším nezajímá. Energický muž na stavbě zaměstná nejen c...

Poněkud hořká komedie o tom, že sny rodičů a dětí jsou jen málokdy stejné. Hrdinou příběhu je Franc, otec Oliny a Jiřiny, který se rozhodl, že jim jako svatební dar postaví ohromnou a luxusní vilu. Názor jeho dcer na budoucí život ho ani v nejmenším nezajímá. Energický muž na stavbě zaměstná nejen celou rodinu, ale i Jiřinina snoubence a chlapce, s nímž Olina chodila do tanečních. Navíc o něm začne uvažovat jako o druhém potenciálním ženichovi. Dívky však nesdílejí otcovo nadšení a už vůbec se jim nelíbí, že se jich nikdo na nic neptá. Jak se blíží onen slavný den, kdy by si oba páry měly říci své ano a Franc by jim měl s velkou slávou předat klíče od domu, situace se stále více komplikuje. Franc odmítá pochopit, že dívky mají vlastní představu o životě, a tak není divu, že se mu situace začne vymykat z rukou právě v okamžiku, kdy se blíží naplnění jeho velkého snu...

Hrají: Vladimír Menšík, Blažena Holišová, Veronika Freimanová, Václav Vydra, Marta Malá, Ivan Vyskočil, Dana Medřická

Režie: Hynek Bočan

IMDb  56 % Kinobox  61 %

Půl domu bez ženicha online

Sledovat Půl domu bez ženicha online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Půl domu bez ženicha online, zda je ke stažení a zda má Půl domu bez ženicha dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Půl domu bez ženicha recenze a hodnocení

Ve filmu Půl domu bez ženicha hrají Vladimír Menšík, Blažena Holišová, Veronika Freimanová, Václav Vydra, Marta Malá, Ivan Vyskočil, Dana Medřická.

Film Půl domu bez ženicha režíruje Hynek Bočan.

Film Půl domu bez ženicha můžete vidět na Voyo.

Film Půl domu bez ženicha je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.