FB pixel TP pixel

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy

Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse
Francie | 2004 | Krimi filmy | 97 minut

Komisař Niemans se vrací vyřešit mystické vraždy! Mrtvola mužem zaživa zazděného v klášteře v Lotrinsku je pro komisaře Niemanse výzvou i posláním odhalit záhadu kruté a neobvyklé vraždy. Es...

Komisař Niemans se vrací vyřešit mystické vraždy! Mrtvola mužem zaživa zazděného v klášteře v Lotrinsku je pro komisaře Niemanse výzvou i posláním odhalit záhadu kruté a neobvyklé vraždy. Esoterické znaky vyryté kolem oběti naznačují zvláštní vražedný rituál. Komisař Niemans společně s policistou Redou (svým bývalým žákem) si musí k vyšetřování pozvat specialistku na náboženské rituály. Policista Reda objeví u kostela polomrtvého dvojníka Krista, který má apokalyptické vize o příchodu andělů, kteří zničí celý svět. Kdo jsou Andělé Apokalypsy? Vyšetřování komplikuje stále se zvyšující počet vražd. Vždy když dojde k záhadnému zmizení oběti, jsou stopy smazány podivuhodnou nadpřirozenou schopností mnichů kláštera, kteří jsou pod diktátem otce Vincenta vázáni přísahou mlčení. Vyšetřování je pro komisaře Niemanse a policistu Redu naprosto záhadou až do chvíle, kdy zjistí, že jména i profese obětí se shodují se jmény apoštolů. Dojde opravdu ke dvanácti vraždám podle počtu apoštolů?"

IMDb  59 %

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy recenze a hodnocení

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
Filmové série

Titul Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy je součástí série The Crimson Rivers

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy vidělo v českých kinech 47 177 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 5 288 136 Kč.

Tvůj názor na Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy?