FB pixel TP pixel
Pride and Prejudice
Pride and Prejudice

Pýcha a předsudek

Pride and Prejudice
Velká Británie | 1995 | Drama seriály | Zakázaná láska | 55 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

Filmové zpracování nejznámějšího románu Jane Austenové se odehrává v Anglii 18. století. Elisabeth Bennetová pochází z rodiny anglického gentlemana ze střední vrstvy, má čtyři sestry, ale žádného bratra, který by zdědil otcův majetek. Ten má po smrti pana Benneta přejít na nejbližšího mužského příbu...

Filmové zpracování nejznámějšího románu Jane Austenové se odehrává v Anglii 18. století. Elisabeth Bennetová pochází z rodiny anglického gentlemana ze střední vrstvy, má čtyři sestry, ale žádného bratra, který by zdědil otcův majetek. Ten má po smrti pana Benneta přejít na nejbližšího mužského příbuzného. Elisabeth a její sestry tak nemají žádné věno, které by jim umožnilo dobře se vdát. Sídlo v sousedství si ale pronajme bohatý mladý muž pan Bingley a spolu se svým přítelem panem Darcym se stanou předmětem spekulací matek i dcer v okolí. Ale zatímco přátelský Bingley je všemy oblíben, Darcy je považován za pyšného a nepříjemného člověka. Když do blízkého města přitáhne vojenský regiment a s ním pohledný pan Wickham, vyplavou na povrch staré křivdy a nepřátelství.

Hrají: Colin Firth, Jennifer Ehle, Susannah Harker, Crispin Bonham-Carter, Benjamin Whitrow, Alison Steadman, Adrian Lukis

IMDb  89 % Kinobox  86 %

Pýcha a předsudek online

Sledovat Pýcha a předsudek online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pýcha a předsudek online, zda je ke stažení a zda má Pýcha a předsudek dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 17. 3. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pýcha a předsudek recenze a hodnocení

V seriálu Pýcha a předsudek hrají Colin Firth, Jennifer Ehle, Susannah Harker, Crispin Bonham-Carter, Benjamin Whitrow, Alison Steadman, Adrian Lukis.

Seriál Pýcha a předsudek můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Pýcha a předsudek je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.