FB pixel TP pixel
Quadrophenia

Quadrophenia

Quadrophenia
Velká Británie | 1979 | Hudební filmy | Muzikály | 120 minut

Quadrophenia debutujícího britského režiséra Franca Roddama je volným filmovým zpracováním stejnojmenné rockové opery hudební skupiny The Who, která vypráví příběh Jimmyho Coopera, mladého příslušníka subkultury mods. Píše se rok 1964 a Jimmy hledá únik z nudného světa rodičů a ještě nudnější práce ...

Quadrophenia debutujícího britského režiséra Franca Roddama je volným filmovým zpracováním stejnojmenné rockové opery hudební skupiny The Who, která vypráví příběh Jimmyho Coopera, mladého příslušníka subkultury mods. Píše se rok 1964 a Jimmy hledá únik z nudného světa rodičů a ještě nudnější práce poslíčka v jedné londýnské reklamní agentuře mezi stejně naladěnými vrstevníky. V komunitě mods se cení úpravný vzhled, odlišující její příslušníky od špinavých rockerů, vlastnictví patřičně vyšperkovaného skútru Lambretta či Vespa a také schopnost obstarat povzbuzující amfetaminy, umožňující protančit noc na koncertech oblíbených kapel. Jako každý vyhraněný životní styl má však i tento svá úskalí... Ve filmu, který nabízí především živelnou energii a nefalšovanou autenticitu, se ve vedlejších rolích objevili tehdejší frontman skupiny The Police a budoucí globální hvězda Sting (vlastním jménem Gordon Sumner) a punková zpěvačka Toyah Willcox.

IMDb  73 %

Quadrophenia online

Sledovat Quadrophenia online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Quadrophenia online, zda je ke stažení a zda má Quadrophenia dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Quadrophenia obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Quadrophenia, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Quadrophenia postavy.

Phil Daniels
Phil Daniels
James Michael 'Jimmy' Cooper
Leslie Ash
Leslie Ash
Steph
Phil Davis
Phil Davis
Chalky
Timothy Spall
Timothy Spall
Projectionist
Sting
Sting
Ace Face
Ray Winstone
Ray Winstone
Kevin
Toyah Willcox
Toyah Willcox
Monkey
Hugh Lloyd
Hugh Lloyd
Hraje
Franc Roddam
Franc Roddam
Režie

Quadrophenia recenze a hodnocení