FB pixel TP pixel
Quarantine 2: Terminal
Quarantine 2: Terminal

Quarantine 2: Terminal

Quarantine 2: Terminal
USA | 2011 | Quarantine | Horory | 86 minut

V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít?\r Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů v...

V letadle se objeví první člověk s podezřením na nakažení nebezpečným virem. Letadlo tedy nouzově přistává a na celý terminál je uvalena karanténa. Podaří se tentokrát někomu přežít?\r Jenny a Paula pracují jako letušky. Tentokrát mají na starost let jen s několika málo cestujícími. Jeden z pilotů vypadá nemocně, ale prý je to jen rýma. Mezi cestujícími je sympatický Henry, který si s sebou veze křečky – ti ale musejí do zavazadlového prostoru. Křečci však před svým přestěhováním jednoho z cestujících pokousali a on začne brzy vypadat velmi nemocně. Nakonec zaútočí na Jenny. Ostatní cestující muže spoutají, kapitán vše ohlásí a dostane rozkaz okamžitě přistát. Během přistání nakažený muž pokouše Paulu...\r Letiště odmítne dát letadlu bránu, tak si ji kapitán najde sám. Ven z letadla pomůže cestujícím Ed, který je jediný, kdo momentálně na kapitánem vybraném terminálu pracuje. Letiště odmítne pustit cestující dál, takže musejí jít do prostorů pro zaměstnance.

Hrají: George Back, Bre Blair, Lynn Cole, Josh Cooke, Mercedes Mason, Andrew Bennator, Jason Benjamin

Režie: John Pogue

IMDb  53 % Kinobox  52 %

Quarantine 2: Terminal online

Sledovat Quarantine 2: Terminal online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Quarantine 2: Terminal online, zda je ke stažení a zda má Quarantine 2: Terminal dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 1. 10. 2016
Nákup za 210 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Quarantine 2: Terminal recenze a hodnocení

Ve filmu Quarantine 2: Terminal hrají George Back, Bre Blair, Lynn Cole, Josh Cooke, Mercedes Mason, Andrew Bennator, Jason Benjamin.

Film Quarantine 2: Terminal režíruje John Pogue.

Film Quarantine 2: Terminal má 86 minut.

Film Quarantine 2: Terminal můžete vidět na Google Play.

Film Quarantine 2: Terminal je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.