FB pixel TP pixel
Quelques veuves de Noirmoutier
Quelques veuves de Noirmoutier

QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER

Quelques veuves de Noirmoutier
Francie | 2006 | Dokumenty | 69 minut

Tématem tohoto filmu jsou vdovy z ostrova Noirmoutier. Agnes se s nimi postupně setkává, poslouchá je, natáčí je během těchto setkání a každá z nich mluví o svých emocích, pocitech nebo svých vzpomínkách. Mnohé z nich jsou vdovy po námořnících a my cítíme jejich zkušenosti se životem na ostrově, „ob...

Tématem tohoto filmu jsou vdovy z ostrova Noirmoutier. Agnes se s nimi postupně setkává, poslouchá je, natáčí je během těchto setkání a každá z nich mluví o svých emocích, pocitech nebo svých vzpomínkách. Mnohé z nich jsou vdovy po námořnících a my cítíme jejich zkušenosti se životem na ostrově, „obklopené vodou ze všech stran“. Před Agnes, která je sama vdovou, se otevírají.

IMDb  67 %

QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER online

Sledovat QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER online, zda je ke stažení a zda má QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč

QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER postavy.

Agnès Varda
Agnès Varda
Režie

QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER recenze a hodnocení

Tvůj názor na QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER?

Ve filmu QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER hrají .

Film QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER režíruje Agnes Varda.

Film QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER má 69 minut.

Film QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER můžete vidět na DaFilms.

Film QUELQUES VEUVES DE NOIRMOUTIER je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.