FB pixel TP pixel
Radikální řez
Radikální řez

Radikální řez

Radikální řez
Česko | 1984 | Krimi filmy | Krimi drama

O romském prostředí a mentalitě nevzniklo u nás mnoho filmů. Některé se zabývaly převýchovou (Můj přítel Fabián), jiné zdůrazňovaly romantickou stránku v zobrazení tohoto etnika. Radikální řez si je zvolil jako barvitou kulisu pro kriminální příběh. Odehrává se v cikánské čtvrti jednoho okresního mě...

O romském prostředí a mentalitě nevzniklo u nás mnoho filmů. Některé se zabývaly převýchovou (Můj přítel Fabián), jiné zdůrazňovaly romantickou stránku v zobrazení tohoto etnika. Radikální řez si je zvolil jako barvitou kulisu pro kriminální příběh. Odehrává se v cikánské čtvrti jednoho okresního města, kde byl nalezen zavražděný syn tamního architekta, o němž bylo známo, že prosazoval zbourání nevyhovujících, zdevastovaných domů právě v oné oblasti. Vyšetřovatel se seznámí s půvabnou romskou dívkou a jejím prostřednictvím proniká do tajů této uzavřené a ne vždy pochopitelné komunity. Přiblížení odlišné mentality i zvyklostí však příliš připomíná turistické okouzlení exotickými mravy.

IMDb  64 % CSFD  54 %

Radikální řez online

Sledovat Radikální řez online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Radikální řez online, zda je ke stažení a zda má Radikální řez dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 19. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč

Radikální řez obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Radikální řez, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Radikální řez postavy.

Josef Ropog
Josef Ropog
Takáč
Ilja Racek
Ilja Racek
architekt Robert Ruml
Věra Vlčková
Věra Vlčková
Kristýna Rumlová
Valentina Thielová
Valentina Thielová
Jana Rumlová
Otto Lackovič
Otto Lackovič
Horvath
Marián Labuda
Marián Labuda
Tancoš
Dušan Klein
Dušan Klein
Režie

Radikální řez recenze a hodnocení