FB pixel TP pixel
Radikální řez
Radikální řez

Radikální řez

Radikální řez
Česko | 1984 | Krimi filmy | Krimi drama

O romském prostředí a mentalitě nevzniklo u nás mnoho filmů. Některé se zabývaly převýchovou (Můj přítel Fabián), jiné zdůrazňovaly romantickou stránku v zobrazení tohoto etnika. Radikální řez si je zvolil jako barvitou kulisu pro kriminální příběh. Odehrává se v cikánské čtvrti jednoho okresního mě...

O romském prostředí a mentalitě nevzniklo u nás mnoho filmů. Některé se zabývaly převýchovou (Můj přítel Fabián), jiné zdůrazňovaly romantickou stránku v zobrazení tohoto etnika. Radikální řez si je zvolil jako barvitou kulisu pro kriminální příběh. Odehrává se v cikánské čtvrti jednoho okresního města, kde byl nalezen zavražděný syn tamního architekta, o němž bylo známo, že prosazoval zbourání nevyhovujících, zdevastovaných domů právě v oné oblasti. Vyšetřovatel se seznámí s půvabnou romskou dívkou a jejím prostřednictvím proniká do tajů této uzavřené a ne vždy pochopitelné komunity. Přiblížení odlišné mentality i zvyklostí však příliš připomíná turistické okouzlení exotickými mravy.

Hrají: Ľubomír Paulovič, Bronislav Poloczek, Josef Ropog, Monika Žigová, Ilja Racek, Věra Vlčková, Valentina Thielová

Režie: Dušan Klein

IMDb  64 % Kinobox  63 %

Radikální řez online

Sledovat Radikální řez online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Radikální řez online, zda je ke stažení a zda má Radikální řez dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 19. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Radikální řez recenze a hodnocení

Ve filmu Radikální řez hrají Ľubomír Paulovič, Bronislav Poloczek, Josef Ropog, Monika Žigová, Ilja Racek, Věra Vlčková, Valentina Thielová.

Film Radikální řez režíruje Dušan Klein.

Film Radikální řez můžete vidět na Voyo.

Film Radikální řez je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.