FB pixel TP pixel
A Summer Romance
A Summer Romance

Ranč pro dva

A Summer Romance
USA | 2019 | Romantické filmy | Doják | 90 minut

Samantha Walkerová je majitelkou ranče v Bighornu v Montaně, který její rodina vlastní už několik generací. Bohužel ona ho po otci zdědila silně zadlužený. Ranč o 2500 akrech s nádhernými výhledy – a s tříměsíční prodlevou splátky hypotéky – padl do oka newyorské rodinné firmě Belmont Corporation, k...

Samantha Walkerová je majitelkou ranče v Bighornu v Montaně, který její rodina vlastní už několik generací. Bohužel ona ho po otci zdědila silně zadlužený. Ranč o 2500 akrech s nádhernými výhledy – a s tříměsíční prodlevou splátky hypotéky – padl do oka newyorské rodinné firmě Belmont Corporation, která chystá fúzi s velkou společností Global Enterprises: ráda by se ho zmocnila a vybudovala tu turistický rezort. Richard Belmont, mladý ředitel Belmont Corp., si je jistý, že dokáže majitelku přesvědčit, aby ranč prodala. Vydává se do Montany osobně a přistane se svou helikoptérou v Bighornu právě v ten den, kdy se ranvej polního letiště zavírá kvůli opravám – a vyslouží si tak u místních přezdívku "uvízlý pilot". Sam zvažuje všechny své možnosti, a proto souhlasí, že se s Belmontem sejde a zváží jeho nabídku. Má ale i vlastní, ambicióznější plán: přebudovat ranč na ubytovací zařízení s kovbojskými atrakcemi pro turisty – jenže i na to jí chybí potřebný kapitál. Richard "ztroskotal" v Bighornu právě v době, kdy se tu koná letní festival, a tak je jediný hotel plně obsazen. Sam ho tedy pozve, aby se ubytoval na ranči, a v několika příštích dnech mu ukazuje okolí a seznámí ho i s chodem ranče, který zajišťuje sympatický manželský pár Buck a Catherine, rodiče roztomilé malé Annie, která se s Richardem rychle spřátelí. Na Richarda zapůsobí nádherná krajina a pomalé životní tempo, tak odlišné od New Yorku, Sam se s ním během těch několika dní spřátelí a doufá, že pochopí, jak je pro ni ranč důležitý...

IMDb  67 % CSFD  46 %

Ranč pro dva online

Sledovat Ranč pro dva online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ranč pro dva online, zda je ke stažení a zda má Ranč pro dva dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 12. 8. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ranč pro dva obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ranč pro dva, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ranč pro dva postavy.

Erin Krakow
Erin Krakow
Samantha
Ryan Paevey
Ryan Paevey
Richard Belmont
Sarah Strange
Sarah Strange
Catherine Roberts
Lucie Guest
Lucie Guest
Ashley Carter
Ava Grace Cooper
Ava Grace Cooper
Annie Roberts
Kevin O'Grady
Kevin O'Grady
Buck Roberts
Geoff Gustafson
Geoff Gustafson
Todd Bates
Liza Huget
Liza Huget
Maryann Moore
Michael St. John Smith
Michael St. John Smith
Charles Belmont
Jesse Carroll
Jesse Carroll
Sheriff Lonnie Lawson
Patric Caird
Patric Caird
Hudba
David Winning
David Winning
Režie

Ranč pro dva recenze a hodnocení

Ve filmu Ranč pro dva hrají Erin Krakow, Ryan Paevey, Sarah Strange, Lucie Guest, Ava Grace Cooper, Kevin O'Grady, Geoff Gustafson, Liza Huget, Michael St. John Smith, Jesse Carroll, Milo Shandel.

Film Ranč pro dva režíruje David Winning.

Film Ranč pro dva má 90 minut.

Film Ranč pro dva můžete vidět na Voyo.

Film Ranč pro dva je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.