FB pixel TP pixel
Ratchet & Clank
Ratchet & Clank

Ratchet a Clank: Strážci galaxie

Ratchet & Clank
USA | 2016 | Animované filmy | Mimozemšťané

Animovaný snímek, podle snejnojmenné videoherní série, Ratchet a Clank vypráví příběh dvou ne tak úplně hrdinech, kteří se snaží zastavit zlého Chairman Dreka od ničení všech planet v galaxii Solana. Když tito dva narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem ...

Animovaný snímek, podle snejnojmenné videoherní série, Ratchet a Clank vypráví příběh dvou ne tak úplně hrdinech, kteří se snaží zastavit zlého Chairman Dreka od ničení všech planet v galaxii Solana. Když tito dva narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem různorodých hrdinů s názvem Galaktičtí Strážci, aby zachránili celou galaxii. Při jejich putování za záchranou se učí o hrdinství, přátelství a důležitosti objevování vlastní identity.

Hrají: James Arnold Taylor, David Kaye, Jim Ward, Armin Shimerman, Kevin Michael Richardson, Michael Bell, Rosario Dawson

Režie: Kevin Munroe

IMDb  55 % Kinobox  59 %

Ratchet a Clank: Strážci galaxie online

Sledovat Ratchet a Clank: Strážci galaxie online můžeš na Kinobox, Prima Plus, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ratchet a Clank: Strážci galaxie online, zda je ke stažení a zda má Ratchet a Clank: Strážci galaxie dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 7. 8. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 3. 9. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ratchet a Clank: Strážci galaxie zajímavosti

Tržby v českých kinech
64 483 Kč
Návštěvnost v českých kinech
581 diváků

Ratchet a Clank: Strážci galaxie recenze a hodnocení

Tvůj názor na Ratchet a Clank: Strážci galaxie?

Ve filmu Ratchet a Clank: Strážci galaxie hrají James Arnold Taylor, David Kaye, Jim Ward, Armin Shimerman, Kevin Michael Richardson, Michael Bell, Rosario Dawson.

Film Ratchet a Clank: Strážci galaxie režíruje Kevin Munroe.

Film Ratchet a Clank: Strážci galaxie vidělo v českých kinech 581 diváků.

Film Ratchet a Clank: Strážci galaxie můžete vidět na Kinobox, Prima Plus, Stream.

Film Ratchet a Clank: Strážci galaxie je online na Kinobox, Prima Plus, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.