FB pixel TP pixel
Re-cycle
Re-cycle

Re-cyklace

Re-cycle
Thajsko | 2006 | Fantasy filmy | Duchové | 108 minut

Ting-yin je spisovatelka píšící o vztazích a lásce. Její čtenáři ji milují a vždy netrpělivě očekávají další knihy. Po rocích psaní a mezinárodních úspěších oznámí na tiskové konferenci změnu. Její nejbližší román bude o zemi mrtvých. Na konferenci dostane otázku, zda bude psát a základě svých zkuše...

Ting-yin je spisovatelka píšící o vztazích a lásce. Její čtenáři ji milují a vždy netrpělivě očekávají další knihy. Po rocích psaní a mezinárodních úspěších oznámí na tiskové konferenci změnu. Její nejbližší román bude o zemi mrtvých. Na konferenci dostane otázku, zda bude psát a základě svých zkušeností. Odpoví ano. Do této chvíle však netuší, že vyvolávání duchů, které zažila během školních let nebo pár nevysvětlitelných situacích, které zažila, jsou pouze ukolébavkou pro malé děti... Po příchodu domů se ihned pustí do psaní. Zanedlouho se v jejím bytě začnou dít tajemné, nevysvětlitelné a hlavně děsivé věci. Zpočátku si myslí, že jde o halucinace. Později zjistí, že veškerá hrůza, o které píše, se přenáší do jejího vlastního života. Přestává rozeznávat fikci od reality. Když o svých zážitcích povídá přítelkyni, cítí se jako blázen. Má pouze dvě možnosti. Buď přestat okamžitě psát, nebo pokračovat a dokončit svou knihu i za cenu, že se stanou jednou z postav. Pro Ting-vin existuje jediné řešení, nechat se vtáhnout do světa mimo realitu.

Hrají: Angelica Lee, Lawrence Chou, Viraiwon Jauwseng, Ekin Cheng Yee-Kin, Soi Cheang, Lau Siu-Ming, Rain Li

Režie: Oxide Pang Chun, Danny Pang

IMDb  61 % Kinobox  61 %
Voyo
Fantasy filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Re-cyklace online

Re-cyklace online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Re-cyklace recenze a hodnocení

Ve filmu Re-cyklace hrají Angelica Lee, Lawrence Chou, Viraiwon Jauwseng, Ekin Cheng Yee-Kin, Soi Cheang, Lau Siu-Ming, Rain Li.

Film Re-cyklace režíruje Oxide Pang Chun, Danny Pang.

Film Re-cyklace má 108 minut.

Film Re-cyklace není zatím nikde online.

Film Re-cyklace není zatím kde sledovat.