FB pixel TP pixel
The Others
The Others

Ti druzí

The Others
Španělsko | 2001 | Horory | Duchové | 101 minut

Je konec druhé světové války a Grace (Nicol Kidmanová) s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího Alejandro Amenábar, reži...

Je konec druhé světové války a Grace (Nicol Kidmanová) s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího Alejandro Amenábar, režisér španělsko - chilského původu, jehož celosvětově úspěšný snímek OTEVŘI OČI (ABRE LOS OJOS) s Penelope Cruzovou z roku 1997 se dočkal americké coververze pod názvem VANILLA SKY, dokončil snímek TI DRUZÍ už v angličtině a v americko-francouzsko-španělské koprodukci. Film s Nicol Kidmanovou v hlavní roli se prvních osm týdnů udržel v první pětce US BOX OFFICE a jen v USA vydělal přes 96 miliónů dolarů.

Hrají: Nicole Kidman, Christopher Eccleston, James Bentley, Eric Sykes, Elaine Cassidy, Renée Asherson, Michelle Fairley

Režie: Alejandro Amenábar

IMDb  76 % Kinobox  81 %

Ti druzí online

Sledovat Ti druzí online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ti druzí online, zda je ke stažení a zda má Ti druzí dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 2. 2024
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ti druzí novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ti druzí, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších hororů, které vás vyděsí bez jediné kapky krve
20 nejlepších hororů, které vás vyděsí bez jediné kapky krve
20.04.2021 10:00:00 | Tipy na film

Největším hororovým omylem je představa, že strach vyvolává tuna krve a vyhřezlých vnitřností. Zkušení hororisté však ví, že kouzlo je v neviděném. Ty nejděsivější horory jsou tudíž často ty, které byly přístupné dokonce i dětem. Nikdo neřešil, že si i s rodiči cvrnknou do trenek.

105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
30.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Někteří z nás zůstali kvůli karanténě doma osamoceni. To nás společně s webem Rotten Tomatoes inspirovalo a dali jsme dohromady 105 snímků, které je nejlepší sledovat o samotě z různých důvodů. Najdete mezi nimi své favority?

13 novějších hororů, ze kterých vám půjde mráz po zádech
13 novějších hororů, ze kterých vám půjde mráz po zádech
07.05.2018 | Tipy na film

Bojíte se rádi? Pokud by vám nestačil chválený horor Tiché místo, který konečně vstupuje do českých kin, máme pro vás symbolickou třináctku novějších hororů, během jejichž sledování vás rovněž (ne)příjemně zamrazí.

Ti druzí zajímavosti

Rozpočet
17 000 000 $
Celosvětové tržby
209 947 037 $
Tržby v USA
96 522 687 $
Tržby v českých kinech
2 692 918 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 134 diváků

Ti druzí recenze a hodnocení

Redakce Kritiky.cz
Redakce Kritiky.cz
25.04.2019 16:55:23

Režisér španělského původu Alejandro Amenábar se do širšího povědomí diváků zapsal filmem Abre los ojos, 1997 (Otevři oči). Film se zalíbil Tomu Cruisovi, jenž neváhal a koupil práva na americký remake (Vanilla Sky, 2001, právě s Tomem Cruisem v hlavní roli). Když má režisér tak vlivného obdivovatel......   Celá recenze

Ve filmu Ti druzí hrají Nicole Kidman, Christopher Eccleston, James Bentley, Eric Sykes, Elaine Cassidy, Renée Asherson, Michelle Fairley.

Film Ti druzí režíruje Alejandro Amenábar.

Film Ti druzí má 101 minut.

Film Ti druzí měl rozpočet 17 000 000 $.

Film Ti druzí vidělo v českých kinech 28 134 diváků.

Film Ti druzí můžete vidět na iTunes.

Film Ti druzí je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.