FB pixel TP pixel
Reality
Reality

Realita

Reality
Francie | 2014 | Komedie | 95 minut

Nesmělému filmaři Jasonovi (Alain Chabat) se může splnit sen. Bohatý producent Bob Marshall souhlasí, že zafinancuje jeho hororový film. S jedinou podmínkou: Jason má 48 hodin na to, aby objevil nejlepší výkřik v historii filmu. Jeho hledání se však postupně mění v noční můru... Osobitý režisér Quen...

Nesmělému filmaři Jasonovi (Alain Chabat) se může splnit sen. Bohatý producent Bob Marshall souhlasí, že zafinancuje jeho hororový film. S jedinou podmínkou: Jason má 48 hodin na to, aby objevil nejlepší výkřik v historii filmu. Jeho hledání se však postupně mění v noční můru... Osobitý režisér Quentin Dupieux naplnil Realitu absurdním humorem, snovými pasážemi i hudbou Philipa Glasse. Do české distribuce film vybrala stovka filmových nadšenců v rámci projektu Scope100.

IMDb  69 % CSFD  74 %

Realita online

Sledovat Realita online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Realita online, zda je ke stažení a zda má Realita dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Realita obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Realita, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Realita postavy.

Realita zajímavosti

Tržby v českých kinech
53 721 Kč
Návštěvnost v českých kinech
692 diváků

Realita recenze a hodnocení

Honza Varga
Honza Varga Filmspot

Francouzský film Realita je napůl ve francouzštině a napůl v angličtině a má hrozně zvláštní, až surrealistický děj, v němž se proplétají příběhy několika postav....   Celá recenze

 90 %

Ve filmu Realita hrají Alain Chabat, Jonathan Lambert, Élodie Bouchez, Kyla Kenedy, Eric Wareheim, John Glover, Lola Delon.

Film Realita režíruje Quentin Dupieux.

Film Realita má 95 minut.

Film Realita vidělo v českých kinech 692 diváků.

Film Realita můžete vidět na KVIFF TV.

Film Realita je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.