FB pixel TP pixel
Reality
Reality

Reality Show

Reality
Itálie | 2012 | Komedie | Dramedy | 110 minut

Luciano je majitelem prosperující rybárny v srdci staré Neapole, má hezkou ženu a spoustu příbuzných, je oblíbený, dobře tančí a rád se předvádí. Když ho děti přemluví, aby se přihlásil do konkurzu populární televizní reality show Velký bratr, a on postoupí do dalšího kola, upne se k představě, že b...

Luciano je majitelem prosperující rybárny v srdci staré Neapole, má hezkou ženu a spoustu příbuzných, je oblíbený, dobře tančí a rád se předvádí. Když ho děti přemluví, aby se přihlásil do konkurzu populární televizní reality show Velký bratr, a on postoupí do dalšího kola, upne se k představě, že bude slavný a bohatý, tak silně, až pozbude smysl pro skutečnost. Matteo Garrone už předem hlásil, že jeho nový film nebude o neapolské mafii, že dostal chuť natočit komedii. Jeho obraz malého světa lidové Neapole má nesporně společné rysy s filmy slavného období italské komedie, ale nová je tu přítomnost televize, formující vkus a myšlení lidí a ovlivňující jejich představu o úspěšnosti a štěstí. V úvodních záběrech svatebního kočáru a obludně kýčovité slavnosti, ale i v Lucianově postupném propadání magické přitažlivosti dryáčnických manýr komerční televize je přítomen duch Federika Felliniho.

CSFD  70 %

Reality Show online

Sledovat Reality Show online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Reality Show online, zda je ke stažení a zda má Reality Show dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

Reality Show obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Reality Show, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Reality Show postavy.

Aniello Arena
Aniello Arena
Luciano
Nando Paone
Nando Paone
Michele
Graziella Marina
Graziella Marina
Mamma di Luciano
Nello Iorio
Nello Iorio
Massimone
Nunzia Schiano
Nunzia Schiano
Zia Nunzia
Rosaria D'Urso
Rosaria D'Urso
Zia Rosaria
Claudia Gerini
Claudia Gerini
Presentatrice Grande Fratello

Reality Show recenze a hodnocení