FB pixel TP pixel
Reality
Reality

Reality Show

Reality
Itálie | 2012 | Komedie | Dramedy | 110 minut

Luciano je majitelem prosperující rybárny v srdci staré Neapole, má hezkou ženu a spoustu příbuzných, je oblíbený, dobře tančí a rád se předvádí. Když ho děti přemluví, aby se přihlásil do konkurzu populární televizní reality show Velký bratr, a on postoupí do dalšího kola, upne se k představě, že b...

Luciano je majitelem prosperující rybárny v srdci staré Neapole, má hezkou ženu a spoustu příbuzných, je oblíbený, dobře tančí a rád se předvádí. Když ho děti přemluví, aby se přihlásil do konkurzu populární televizní reality show Velký bratr, a on postoupí do dalšího kola, upne se k představě, že bude slavný a bohatý, tak silně, až pozbude smysl pro skutečnost. Matteo Garrone už předem hlásil, že jeho nový film nebude o neapolské mafii, že dostal chuť natočit komedii. Jeho obraz malého světa lidové Neapole má nesporně společné rysy s filmy slavného období italské komedie, ale nová je tu přítomnost televize, formující vkus a myšlení lidí a ovlivňující jejich představu o úspěšnosti a štěstí. V úvodních záběrech svatebního kočáru a obludně kýčovité slavnosti, ale i v Lucianově postupném propadání magické přitažlivosti dryáčnických manýr komerční televize je přítomen duch Federika Felliniho.

Hrají: Aniello Arena, Loredana Simioli, Nando Paone, Graziella Marina, Nello Iorio, Nunzia Schiano, Rosaria D'Urso

Režie: Matteo Garrone

Reality Show online

Sledovat Reality Show online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Reality Show online, zda je ke stažení a zda má Reality Show dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Reality Show recenze a hodnocení

Ve filmu Reality Show hrají Aniello Arena, Loredana Simioli, Nando Paone, Graziella Marina, Nello Iorio, Nunzia Schiano, Rosaria D'Urso.

Film Reality Show režíruje Matteo Garrone.

Film Reality Show má 110 minut.

Film Reality Show můžete vidět na Edison.

Film Reality Show je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.