FB pixel TP pixel
Red Road
Red Road

Red Road

Red Road
Velká Británie | 2006 | Thrillery | Psychologické | 105 minut

Jackie pracuje jako operátorka bezpečnostního kamerového systému CCTV, jehož kamerami je skotské Glasgow neustále monitorováno. Život v ulicích Glasgowa pozoruje Jackie denně na monitorech a svou povinnost chránit lidi, které zná pouze z obrazovek, bere velmi vážně. Sama si však drží všechny od těla...

Jackie pracuje jako operátorka bezpečnostního kamerového systému CCTV, jehož kamerami je skotské Glasgow neustále monitorováno. Život v ulicích Glasgowa pozoruje Jackie denně na monitorech a svou povinnost chránit lidi, které zná pouze z obrazovek, bere velmi vážně. Sama si však drží všechny od těla, její uzavřený život má svůj řád a klid – až do chvíle, kdy na monitoru zahlédne muže, o kterém si myslela, že už ho nikdy neuvidí. Posedlost, s níž neznámého muže začne pronásledovat, ji brzo dovede do Red Road, shluku strohých domovních bloků na severním okraji Glasgow. Jackiino skrývané tajemství tady začně vyplouvat na povrch a drama o posedlosti tak směřuje k překvapivému rozuzlení.

Hrají: Kate Dickie, Tony Curran, Martin Compston

IMDb  69 % Kinobox  66 %

Red Road online

Sledovat Red Road online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Red Road online, zda je ke stažení a zda má Red Road dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 19. 9. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Red Road recenze a hodnocení

Ve filmu Red Road hrají Kate Dickie, Tony Curran, Martin Compston.

Film Red Road režíruje .

Film Red Road má 105 minut.

Film Red Road můžete vidět na KVIFF TV.

Film Red Road je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.