FB pixel TP pixel
Tell Me Something About Yourself - René
Tell Me Something About Yourself - René

Řekni mi něco o sobě - René

Tell Me Something About Yourself - René
Československo | 1992 | Dokumenty | 60 minut

Unikátní cyklus filmů Řekni mi něco o sobě, který na jaře roku 1989 začala točit režisérka H. Třeštíková neobvykvou a jedinečnou sběrnou metodou v nápravném zařízení pro mladistvé v Libkovicích. Filmový...

Unikátní cyklus filmů Řekni mi něco o sobě, který na jaře roku 1989 začala točit režisérka H. Třeštíková neobvykvou a jedinečnou sběrnou metodou v nápravném zařízení pro mladistvé v Libkovicích. Filmový materiál je natáčen v průběhu dvou až pěti let a jsou na něm zachyceny nejen změny v životě jednotlivých protagonistů, ale i celé společnosti.René je zavřený od 16 let. Ve vazbě se spolu s dalšími pokusil o vzpouru a to mu trest prodloužilo. My jsme se s ním setkali těsně před jeho osmnáctinami v Libkovicích. Reného nebaví život, kašle na rodiče(oni prý kašlali na něho, když byl malý) ani neví, kolik mají dalších dětí. Po amnestii se fláká, žádná práce ho neuspokojuje a s mladším bráchou krade. Za chvíli je opět zavřen zase - tentokrát už i s bratrem, který je ještě mladistý…Historie se opakuje a René se utvrzuje ve své filosofii života: chvíli si užívat venku, pak být zase ve vězení a tak dokola. Cely film je rámován dopisy Reného režisérce filmu. Poslední přichází už zase z vězení, a Rene jí omlouvá, že ji za svého krátkého pobytu na svobodě kompletně vykradl….

IMDb  89 % CSFD  83 %

Řekni mi něco o sobě - René online

Sledovat Řekni mi něco o sobě - René online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Řekni mi něco o sobě - René online, zda je ke stažení a zda má Řekni mi něco o sobě - René dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 2. 5. 2022
Předplatné za 145 Kč

Řekni mi něco o sobě - René obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Řekni mi něco o sobě - René, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Řekni mi něco o sobě - René postavy.

Řekni mi něco o sobě - René recenze a hodnocení

Tvůj názor na Řekni mi něco o sobě - René?