FB pixel TP pixel
The Relic
The Relic

Relic

The Relic
USA | 1997 | Horory | Monstrum | 110 minut

Po masakru archeologického týmu v džungli se zachová pouze několik beden s domorodými artefakty a vzorky místní flóry. Bedny cestují z přístavu do přístavu a nakonec skončí v Chicagu, zapomenuty v podzemí muzea přírodní historie. Jeden den před otevřením velké výstavy se v temných sálech a na chodbá...

Po masakru archeologického týmu v džungli se zachová pouze několik beden s domorodými artefakty a vzorky místní flóry. Bedny cestují z přístavu do přístavu a nakonec skončí v Chicagu, zapomenuty v podzemí muzea přírodní historie. Jeden den před otevřením velké výstavy se v temných sálech a na chodbách začne pohybovat i něco jiného než návštěvníci. Začnou se objevovat zavraždění lidé a stopy naznačují, že vrah musí být obdařen nezvyklou sílou. Když však mladá bioložka Margo Greenová najde spojení mezi vraždami, neúspěšnou amazonskou expedicí a podivnou sochou na připravované výstavě, začíná nemilosrdný souboj se strašným nepřítelem, v němž všichni lidé, uzavření v muzeu, musí bojovat o svůj život.

IMDb  58 %

Relic online

Sledovat Relic online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Relic online, zda je ke stažení a zda má Relic dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 19. 5. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Relic obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Relic, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Relic postavy.

Relic zajímavosti

Celosvětové tržby
33 956 608 $
Tržby v USA
33 956 608 $
Tržby v českých kinech
1 242 217 Kč
Návštěvnost v českých kinech
30 949 diváků

Relic recenze a hodnocení

Ve filmu Relic hrají Penelope Ann Miller, Tom Sizemore, Linda Hunt, James Whitmore, Clayton Rohner, Chi Muoi Lo, Thomas Ryan.

Film Relic režíruje Peter Hyams.

Film Relic má 110 minut.

Film Relic vidělo v českých kinech 30 949 diváků.

Film Relic můžete vidět na Starmax.

Film Relic je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.