FB pixel TP pixel
Repo! The Genetic Opera

Repo: Genetická opera!

Repo! The Genetic Opera
USA | 2008 | Sci-fi filmy | Budoucnost | 98 minut

REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám př...

REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

Hrají: Alexa PenaVega, Sarah Brightman, Jessica Horn, Branko Lebar, Briana Buckmaster, Paul Sorvino, Anthony Stewart Head

Režie: Darren Lynn Bousman

IMDb  67 % Kinobox  63 %

Repo: Genetická opera! online

Sledovat Repo: Genetická opera! online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Repo: Genetická opera! online, zda je ke stažení a zda má Repo: Genetická opera! dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 10. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Repo: Genetická opera! zajímavosti

Tržby v českých kinech
134 005 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 208 diváků

Repo: Genetická opera! recenze a hodnocení

Ve filmu Repo: Genetická opera! hrají Alexa PenaVega, Sarah Brightman, Jessica Horn, Branko Lebar, Briana Buckmaster, Paul Sorvino, Anthony Stewart Head.

Film Repo: Genetická opera! režíruje Darren Lynn Bousman.

Film Repo: Genetická opera! má 98 minut.

Film Repo: Genetická opera! vidělo v českých kinech 1 208 diváků.

Film Repo: Genetická opera! můžete vidět na Filmbox+.

Film Repo: Genetická opera! je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.