FB pixel TP pixel
Reportérka
Reportérka

Reportérka

Reportérka
Česko | 2015 | Drama seriály | Novináři | 69 minut | 1 řad(a) | 3 epizod

Série vypráví o dvacetileté Hedvice (Tereza Voříšková), která se chce stát novinářkou. Po přijetí do vydavatelství je přidělena k ostřílenému reportérovi Vlachovi (Jiří Bartoška), který "hulí jak fabrika", počítače považuje za nutné zlo, jezdí ve staré "kraksně", žije v paralelním vztahu s manželkou...

Série vypráví o dvacetileté Hedvice (Tereza Voříšková), která se chce stát novinářkou. Po přijetí do vydavatelství je přidělena k ostřílenému reportérovi Vlachovi (Jiří Bartoška), který "hulí jak fabrika", počítače považuje za nutné zlo, jezdí ve staré "kraksně", žije v paralelním vztahu s manželkou a milenkou, ale jinak je poctivý až k sebezničení. Scenárista Josef Klíma vybral pro televizní cyklus jeden z nejpozoruhodnějších osudů, s nimiž se jako dlouholetý novinář setkal, přičemž podobnost se skutečnými postavami současného mediálního prostředí je opravdu čistě náhodná.

Hrají: Jiří Bartoška, Tereza Ramba, Václav Jiráček, Jaroslav Plesl, Markéta Hrubešová, Taťjana Medvecká, Ivana Uhlířová, Tomáš Töpfer, Jan Vlasák, Jan Plouhar

Režie: Dan Svátek

IMDb  58 % Kinobox  53 %

Reportérka online

Sledovat Reportérka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Reportérka online, zda je ke stažení a zda má Reportérka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 15. 2. 2015
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Reportérka recenze a hodnocení

V seriálu Reportérka hrají Jiří Bartoška, Tereza Ramba, Václav Jiráček, Jaroslav Plesl, Markéta Hrubešová, Taťjana Medvecká, Ivana Uhlířová, Tomáš Töpfer, Jan Vlasák, Jan Plouhar.

Seriál Reportérka můžete vidět na iVysílání.

Seriál Reportérka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.