FB pixel TP pixel
Homebodies
Homebodies

Resettlement

Homebodies
USA | 1974 | 96 minut

Polský manželský pár kolem 80. Po 66 letech se musí přestěhovat a opustit byt, ve kterém celou dobu žili. Zatím co Maria je neuvěřitelná duše plná optimismu a vitality, Tadeusz je klidný vědec a fatalista. Nyní se musí vypořádat s existenčními problémy, což odhaluje poutavé příběhy ze jejich života ...

Polský manželský pár kolem 80. Po 66 letech se musí přestěhovat a opustit byt, ve kterém celou dobu žili. Zatím co Maria je neuvěřitelná duše plná optimismu a vitality, Tadeusz je klidný vědec a fatalista. Nyní se musí vypořádat s existenčními problémy, což odhaluje poutavé příběhy ze jejich života a zároveň vrhá stín nejistoty na současnost. Film o spravedlnosti a rovnosti - krizi morálky tehdy a dnes, a také o stárnutí - věčném mládí.

IMDb  66 % CSFD  73 %

Resettlement online

Sledovat Resettlement online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Resettlement online, zda je ke stažení a zda má Resettlement dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 10. 12. 2016
Předplatné za 135 Kč

Resettlement obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Resettlement, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Resettlement postavy.

Resettlement novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Resettlement, které najdeš na našem webu.

Resettlement recenze a hodnocení