FB pixel TP pixel
Homebodies
Homebodies

Resettlement

Homebodies
USA | 1974 | 96 minut

Polský manželský pár kolem 80. Po 66 letech se musí přestěhovat a opustit byt, ve kterém celou dobu žili. Zatím co Maria je neuvěřitelná duše plná optimismu a vitality, Tadeusz je klidný vědec a fatalista. Nyní se musí vypořádat s existenčními problémy, což odhaluje poutavé příběhy ze jejich života ...

Polský manželský pár kolem 80. Po 66 letech se musí přestěhovat a opustit byt, ve kterém celou dobu žili. Zatím co Maria je neuvěřitelná duše plná optimismu a vitality, Tadeusz je klidný vědec a fatalista. Nyní se musí vypořádat s existenčními problémy, což odhaluje poutavé příběhy ze jejich života a zároveň vrhá stín nejistoty na současnost. Film o spravedlnosti a rovnosti - krizi morálky tehdy a dnes, a také o stárnutí - věčném mládí.

IMDb  66 %

Resettlement online

Sledovat Resettlement online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Resettlement online, zda je ke stažení a zda má Resettlement dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 10. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Resettlement obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Resettlement, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Resettlement postavy.

Resettlement novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Resettlement, které najdeš na našem webu.

Resettlement recenze a hodnocení

Ve filmu Resettlement hrají Peter Brocco, Frances Fuller, William Hansen, Ruth McDevitt, Paula Trueman, Ian Wolfe, Linda Marsh.

Film Resettlement režíruje Larry Yust.

Film Resettlement má 96 minut.

Film Resettlement můžete vidět na DaFilms.

Film Resettlement je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.