FB pixel TP pixel
Ricochet
Ricochet

Ricochet

Ricochet
USA | 1991 | Thrillery | Právníci | 109 minut

Policista Denzel Washington dostal za mříže zločince Johna Lithgowa. Uvězněného muže ale zaměstnává chorobná touha pomstít se a ihned po propuštění začne svůj plán uskutečňovat...\r Nick Styles je ambiciózní policista. Podařilo se mu zarazit řádění nebezpečného šíleného zabijáka Earla Talbotta Blake...

Policista Denzel Washington dostal za mříže zločince Johna Lithgowa. Uvězněného muže ale zaměstnává chorobná touha pomstít se a ihned po propuštění začne svůj plán uskutečňovat...\r Nick Styles je ambiciózní policista. Podařilo se mu zarazit řádění nebezpečného šíleného zabijáka Earla Talbotta Blakea, zatknout ho a dostat do vězení. Jenže psychopat se ani tam nehodlá vzdát - trpělivě čeká na okamžik, kdy bude moci Stylese zničit a vymyslí si rafinovaný plán. A šance jej realizovat se mu naskytne: nastraží na Stylese past - a on se tak ocitá v pozici policisty obviněného z vraždy. A jediný, kdo ví o jeho nevině, je samotný Blake... V ulicích Los Angeles se jednoho dne osudově protnou životy dvou mužů.

Hrají: Denzel Washington, John Lithgow, Ice-T, Kevin Pollak, Lindsay Wagner, Mary Ellen Trainor, Josh Evans

Režie: Russell Mulcahy

IMDb  62 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ricochet online

Ricochet online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ricochet recenze a hodnocení

Ve filmu Ricochet hrají Denzel Washington, John Lithgow, Ice-T, Kevin Pollak, Lindsay Wagner, Mary Ellen Trainor, Josh Evans.

Film Ricochet režíruje Russell Mulcahy.

Film Ricochet má 109 minut.

Film Ricochet není zatím nikde online.

Film Ricochet není zatím kde sledovat.