FB pixel TP pixel
Ride with the Devil
Ride with the Devil

Ride With the Devil

Ride with the Devil
USA | 1999 | Válečné filmy | Americká občanská válka | 138 minut

V zemi nikoho mezi Severem a Jihem nebojovali za modrou nebo šedou, bojovali za své přátele a rodinu. Film proslulého režiséra Anga Lee (Tygr a drak) vypráví příběh mladých Američanů bojujících za svou vlast v občanské válce. Jake Roedel syn německého emigranta a Jack Bull Chiles syn plantážníka z M...

V zemi nikoho mezi Severem a Jihem nebojovali za modrou nebo šedou, bojovali za své přátele a rodinu. Film proslulého režiséra Anga Lee (Tygr a drak) vypráví příběh mladých Američanů bojujících za svou vlast v občanské válce. Jake Roedel syn německého emigranta a Jack Bull Chiles syn plantážníka z Missouri, jsou přátelé od dětství. Poté, co Jackova otce zabijí vojáci Unie, rozhodnou se oba mladíci přidat k Bushwhackerům, dobrovolníkům bránícím Jih. Z obou se stanou zkušení a obávaní střelci. Během nevlídných dnů jim začne pomáhat mladá vdova Sue Lee, do které se Jake zamiluje. S blížící se krutou zimou a sílící válkou se však skupina začne pomalu rozpadat, přátelé umírají jeden za druhým a dva mladí muži tak musí udělat zásadní rozhodnutí, zda-li bojovat dál.

IMDb  67 %
Voyo
Válečné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ride With the Devil online

Ride With the Devil online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ride With the Devil obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ride With the Devil, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ride With the Devil postavy.

Ride With the Devil recenze a hodnocení

Ve filmu Ride With the Devil hrají Tobey Maguire, Skeet Ulrich, Jeffrey Wright, Jewel Staite, Jonathan Rhys Meyers, Jim Caviezel, Mark Ruffalo.

Film Ride With the Devil režíruje Ang Lee.

Film Ride With the Devil má 138 minut.

Film Ride With the Devil není zatím nikde online.

Film Ride With the Devil není zatím kde sledovat.