FB pixel TP pixel
The Wicker Man
The Wicker Man

Rituál

The Wicker Man
USA | 2006 | Horory | Nadpřirozeno | 102 minut

Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se ...

Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit… k rituálu.

Hrají: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy, Leelee Sobieski, Molly Parker, Erika-Shaye Gair

Režie: Neil LaBute

IMDb  36 % Kinobox  41 %

Rituál online

Sledovat Rituál online můžeš na Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rituál online, zda je ke stažení a zda má Rituál dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | od 1. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rituál recenze a hodnocení

Ve filmu Rituál hrají Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy, Leelee Sobieski, Molly Parker, Erika-Shaye Gair.

Film Rituál režíruje Neil LaBute.

Film Rituál má 102 minut.

Film Rituál měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Rituál můžete vidět na Kinobox, Voyo.

Film Rituál je online na Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.