FB pixel TP pixel
The Wicker Man
The Wicker Man

Rituál

The Wicker Man
USA | 2006 | 102 minut

Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se ...

Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit… k rituálu.

IMDb  36 %

Rituál online

Sledovat Rituál online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rituál online, zda je ke stažení a zda má Rituál dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 1. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rituál obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rituál, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rituál postavy.

Rituál recenze a hodnocení

Ve filmu Rituál hrají Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy, Leelee Sobieski, Molly Parker, Erika-Shaye Gair.

Film Rituál režíruje Neil LaBute.

Film Rituál má 102 minut.

Film Rituál měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Rituál můžete vidět na Starmax.

Film Rituál je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.