FB pixel TP pixel
River

River

River
Velká Británie | 2015 | Krimi filmy | Krimi drama | 60 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

Staré hříchy vrhají dlouhé stíny... Šestidílná série River, kterou pro britskou BBC natočila produkční společnost Kudos, vznikla podle původního námětu a scénáře Abi Morganové, uznávané britské dramatičky a scenáristky, jejíž jméno najdeme mimo jiné pod ceněnými filmy Stud (2011), Železná lady (2011...

Staré hříchy vrhají dlouhé stíny... Šestidílná série River, kterou pro britskou BBC natočila produkční společnost Kudos, vznikla podle původního námětu a scénáře Abi Morganové, uznávané britské dramatičky a scenáristky, jejíž jméno najdeme mimo jiné pod ceněnými filmy Stud (2011), Železná lady (2011), Sufražetka (2015) či úspěšným televizním projektem Hodinka (2011–2012). Protagonistou série je detektiv londýnské Metropolitní policie John River, vynikající policista a zároveň psychicky křehký člověk, který se nedokáže mentálně odpoutat od obětí vražd, jež vyšetřuje. Série, která sklidila příznivý ohlas u kritiky u i diváků, kombinuje žánr krimi s prvky psychologického dramatu a kromě samotného vyšetřování nabízí zamyšlení nad otázkami lidské osamělosti, vyrovnávání se se ztrátou a duševního zdraví. V titulní roli podává fantastický výkon hvězdný Stellan Skarsgard (Prolomit vlny, Dobrý Will Hunting, Melancholie), jemuž více než zdatně sekundují Nicola Walkerová (MI5, Komplicové, Luther), Adeel Akhtar (Čtyři lvi) či Lesley Manvilleová (Tajnosti a lži, Všechno nebo nic, Další rok), která byla za svůj výkon nominovaná na cenu BAFTA.

IMDb  80 % CSFD  81 %

River online

Sledovat River online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film River online, zda je ke stažení a zda má River dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 14. 11. 2021
Zdarma

River obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu River, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu River postavy.

Nicola Walker
Nicola Walker
Jackie 'Stevie' Stevenson
Adeel Akhtar
Adeel Akhtar
Ira King
Josef Altin
Josef Altin
Christopher Riley
Eddie Marsan
Eddie Marsan
Cream
Sorcha Cusack
Sorcha Cusack
Bridie Stevenson
Lesley Manville
Lesley Manville
Chrissie Read
Harry Escott
Harry Escott
Hudba
Abi Morgan
Abi Morgan
Tvůrce
Tim Fywell
Tim Fywell
Režie
Jessica Hobbs
Jessica Hobbs
Režie

River novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu River, které najdeš na našem webu.

Vybíráme 10 skvělých seriálů, co určitě neznáte, ale měli byste!
Vybíráme 10 skvělých seriálů, co určitě neznáte, ale měli byste!
03.10.2018 | Tipy na film

Dnes trochu vybočíme z pravidelných tipů na nové seriály a vylovíme z archivu Netflixu a HBO několik seriálů, které jsou podle nás nespravedlivě zaprášené. Máme tu šílené animáky, sci-fi o cestování v čase, lupičské drama nebo psychologickou krimi.

River recenze a hodnocení

V seriálu River hrají Nicola Walker, Adeel Akhtar, Josef Altin, Eddie Marsan, Sorcha Cusack, Lesley Manville, Jim Norton.

Seriál River můžete vidět na iVysílání.

Seriál River je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.