FB pixel TP pixel
Robby and Toby's Fantastic Voyager
Robby and Toby's Fantastic Voyager

Robby, Toby a létající stroj

Robby and Toby's Fantastic Voyager
Německo | 2016 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 106 minut

Příběh Tobyho – jedenáctiletého chlapce a nejkreativnějšího vynálezce pod sluncem. Jednoho dne do jeho života vstoupí malý robot Robby. Při havárii kosmické lodi se oddělil od svých robotických rodičů a teď je hledá. Toby mu navrhne pomoc a stávají se z nich přátelé. Dají hlavy dohromady, aby spolu ...

Příběh Tobyho – jedenáctiletého chlapce a nejkreativnějšího vynálezce pod sluncem. Jednoho dne do jeho života vstoupí malý robot Robby. Při havárii kosmické lodi se oddělil od svých robotických rodičů a teď je hledá. Toby mu navrhne pomoc a stávají se z nich přátelé. Dají hlavy dohromady, aby spolu sestavili vynález, který může létat, plout i jet po silnici – prostě fantastický Voyager. V patách je jim však bezohledný Sir Joshua se svými zlomyslnými agenty. Dělají si zálusk na Robbieho a jeho Voyager, s nimiž mají zlé úmysly. Jenomže ani nejprohnanější agenti by nikdy v životě neměli podceňovat schopnosti tandemu nejlepších přátel!

Hrají: Arsseni Bultmann, Friedrich Mücke, Alexandra Maria Lara, Sam Riley, Jördis Triebel, Bjarne Mädel

Režie: Wolfgang Groos

IMDb  46 % Kinobox  46 %

Robby, Toby a létající stroj online

Sledovat Robby, Toby a létající stroj online můžeš na Prima Plus, Stream, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Robby, Toby a létající stroj online, zda je ke stažení a zda má Robby, Toby a létající stroj dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 27. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 15. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 3. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Robby, Toby a létající stroj recenze a hodnocení

Tvůj názor na Robby, Toby a létající stroj?

Ve filmu Robby, Toby a létající stroj hrají Arsseni Bultmann, Friedrich Mücke, Alexandra Maria Lara, Sam Riley, Jördis Triebel, Bjarne Mädel.

Film Robby, Toby a létající stroj režíruje Wolfgang Groos.

Film Robby, Toby a létající stroj má 106 minut.

Film Robby, Toby a létající stroj můžete vidět na Prima Plus, Stream, Voyo.

Film Robby, Toby a létající stroj je online na Prima Plus, Stream, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.