FB pixel TP pixel
The Bélier Family
The Bélier Family

Rodinka Belierových

The Bélier Family
Francie | 2014 | Komedie | Rodinné | 105 minut

Jednoho dne učitel hudby mladé teenagerky (Louane Emera) objeví pěvecký talent této dívky a doporučí jí účast na soutěži Radio France. Háček je ale v tom, že Paula je dcerou neslyšících rodičů, kteří jsou takřka závislí na jejích překladech. K tomu si připočtěme mladého spolužáka, do kterého je Paul...

Jednoho dne učitel hudby mladé teenagerky (Louane Emera) objeví pěvecký talent této dívky a doporučí jí účast na soutěži Radio France. Háček je ale v tom, že Paula je dcerou neslyšících rodičů, kteří jsou takřka závislí na jejích překladech. K tomu si připočtěme mladého spolužáka, do kterého je Paula zamilovaná a dilema je na světě! Opustit rodinu, která je na jejích překladech do znakového jazyka téměř závislá, a vydat se za vlastním snem, nebo plnit úkol vděčné dcery a opustit vlastní sny? Cesta ke splnění snu je náročná, avšak nikoli nemožná...

Hrají: Louane Emera, Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Roxane Duran, Ilian Bergala, Luca Gelberg

Režie: Eric Lartigau

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Rodinka Belierových online

Sledovat Rodinka Belierových online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rodinka Belierových online, zda je ke stažení a zda má Rodinka Belierových dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 2. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rodinka Belierových recenze a hodnocení

Ve filmu Rodinka Belierových hrají Louane Emera, Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Roxane Duran, Ilian Bergala, Luca Gelberg.

Film Rodinka Belierových režíruje Eric Lartigau.

Film Rodinka Belierových má 105 minut.

Film Rodinka Belierových můžete vidět na Edison.

Film Rodinka Belierových je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.