FB pixel TP pixel
The Bélier Family
The Bélier Family

Rodinka Belierových

The Bélier Family
Francie | 2014 | Komedie | Rodinné | 105 minut

Jednoho dne učitel hudby mladé teenagerky (Louane Emera) objeví pěvecký talent této dívky a doporučí jí účast na soutěži Radio France. Háček je ale v tom, že Paula je dcerou neslyšících rodičů, kteří jsou takřka závislí na jejích překladech. K tomu si připočtěme mladého spolužáka, do kterého je Paul...

Jednoho dne učitel hudby mladé teenagerky (Louane Emera) objeví pěvecký talent této dívky a doporučí jí účast na soutěži Radio France. Háček je ale v tom, že Paula je dcerou neslyšících rodičů, kteří jsou takřka závislí na jejích překladech. K tomu si připočtěme mladého spolužáka, do kterého je Paula zamilovaná a dilema je na světě! Opustit rodinu, která je na jejích překladech do znakového jazyka téměř závislá, a vydat se za vlastním snem, nebo plnit úkol vděčné dcery a opustit vlastní sny? Cesta ke splnění snu je náročná, avšak nikoli nemožná...

IMDb  73 % CSFD  79 %

Rodinka Belierových online

Sledovat Rodinka Belierových online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rodinka Belierových online, zda je ke stažení a zda má Rodinka Belierových dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 2. 2021
Předplatné za 155 Kč

Rodinka Belierových obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rodinka Belierových, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rodinka Belierových postavy.

Louane Emera
Louane Emera
Paula Bélier
Karin Viard
Karin Viard
Gigi Bélier
François Damiens
François Damiens
Rodolphe Bélier
Eric Elmosnino
Eric Elmosnino
Thomasson
Roxane Duran
Roxane Duran
Mathilde
Ilian Bergala
Ilian Bergala
Gabriel
Luca Gelberg
Luca Gelberg
Quentin Bélier
Mar Sodupe
Mar Sodupe
Mlle Dos Santos
Stéphan Wojtowicz
Stéphan Wojtowicz
Lapidus - le maire
Jérôme Kircher
Jérôme Kircher
Le docteur Pugeot
Eric Lartigau
Eric Lartigau
Režie

Rodinka Belierových recenze a hodnocení

Ve filmu Rodinka Belierových hrají Louane Emera, Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Roxane Duran, Ilian Bergala, Luca Gelberg.

Film Rodinka Belierových režíruje Eric Lartigau.

Film Rodinka Belierových má 105 minut.

Film Rodinka Belierových můžete vidět na Edison.

Film Rodinka Belierových je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.