FB pixel TP pixel
Recipes For Disaster
Recipes For Disaster

Rodinná dieta

Recipes For Disaster
Finsko | 2008 | 85 minut

„Nemůžu si čistit zuby, protože můj kartáček je z plastu,“ říká v dokumentu Johna Webstera jeho mladší syn. Rodina, žijící ve Finsku, se totiž rozhodla, že zkusí vydržet jeden rok zcela bez produktů, k jejichž výrobě nebo při jejichž použití je potřeba ropy. Vyměnit automobil za autobus, letadlo za ...

„Nemůžu si čistit zuby, protože můj kartáček je z plastu,“ říká v dokumentu Johna Webstera jeho mladší syn. Rodina, žijící ve Finsku, se totiž rozhodla, že zkusí vydržet jeden rok zcela bez produktů, k jejichž výrobě nebo při jejichž použití je potřeba ropy. Vyměnit automobil za autobus, letadlo za vlak, motorový člun za veslici nebo nakoupit v obchodě základní potraviny však není vždy snadné, zvlášť pro rodinu s dětmi. I ti nejmotivovanější začnou pochybovat, pokud se věci komplikují a přinášejí nepohodlí, a uvnitř čtyřčlenné rodiny tak brzy vznikají rozkoly.

Režie: John Webster

IMDb  71 %

Rodinná dieta online

Sledovat Rodinná dieta online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rodinná dieta online, zda je ke stažení a zda má Rodinná dieta dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 12. 11. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rodinná dieta recenze a hodnocení

Ve filmu Rodinná dieta hrají .

Film Rodinná dieta režíruje John Webster.

Film Rodinná dieta má 85 minut.

Film Rodinná dieta můžete vidět na DaFilms.

Film Rodinná dieta je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.