FB pixel TP pixel
The Celebration
The Celebration

Rodinná oslava

The Celebration
Dánsko | 1998 | Drama | Rodinné vztahy | 105 minut

Ve velkém osamělém domě se připravuje oslava. Helger Klingenfeldt, patriarcha rodiny, slaví 60. narozeniny. Pomalu se začínají scházet hosté. Přátelé, příbuzní a samozřejmě oslavencovi nejbližší: manželka Elsa a tři dospělí potomci - Christian, Michael a Helena. Vše je připraveno, hosté usedají ke s...

Ve velkém osamělém domě se připravuje oslava. Helger Klingenfeldt, patriarcha rodiny, slaví 60. narozeniny. Pomalu se začínají scházet hosté. Přátelé, příbuzní a samozřejmě oslavencovi nejbližší: manželka Elsa a tři dospělí potomci - Christian, Michael a Helena. Vše je připraveno, hosté usedají ke stolu. Nikdo netuší, co bude následovat, když Christian povstane, aby se ujal slova. Brzy všichni pochopí, že na tento večer a tuto noc nikdy nezapomenou.\r Záměrně minimalistický pohled (režisér je členem skupiny Dogma) do lůna jedné početné, v mezilidských vztazích narušené rodiny.

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Vrcholný počin Thomase Vinterberga a jedno z nejlepších komorních dramat vůbec. Povinnost pro každého filmového fanouška.

IMDb  80 % CSFD  85 %

Rodinná oslava online

Sledovat Rodinná oslava online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rodinná oslava online, zda je ke stažení a zda má Rodinná oslava dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 7. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rodinná oslava obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rodinná oslava, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rodinná oslava postavy.

Rodinná oslava novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Rodinná oslava, které najdeš na našem webu.

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
26.06.2020 12:00:00 | Tipy na film

Je před námi další víkend a tentokrát patří k těm opravdu nabitým. Již v sobotu se vrací parádní sci-fi seriál Dark od Netflixu, dorazí i nová komedie s Willem Farrellem a novými seriály nešetří ani HBO s Perry Masonem a druhou řadou Doom Patrol.

Rodinná oslava zajímavosti

Tržby v českých kinech
317 819 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 989 diváků

Rodinná oslava recenze a hodnocení

Ve filmu Rodinná oslava hrají Ulrich Thomsen, Henning Moritzen, Thomas Bo Larsen, Paprika Steen, Birthe Neumann, Trine Dyrholm, Helle Dolleris.

Film Rodinná oslava režíruje Thomas Vinterberg.

Film Rodinná oslava má 105 minut.

Film Rodinná oslava vidělo v českých kinech 4 989 diváků.

Film Rodinná oslava můžete vidět na Edison.

Film Rodinná oslava je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.