FB pixel TP pixel
Jingle All the Way

Rolničky, kam se podíváš

Jingle All the Way
USA | 1996 | Rolničky, kam se podíváš | Komedie | Vánoce | 89 minut

Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát ...

Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získa

IMDb  54 %

Rolničky, kam se podíváš online

Sledovat Rolničky, kam se podíváš online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rolničky, kam se podíváš online, zda je ke stažení a zda má Rolničky, kam se podíváš dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 12. 2016
Půjčení za 98 Kč Nákup za 240 Kč

Rolničky, kam se podíváš obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rolničky, kam se podíváš, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rolničky, kam se podíváš postavy.

Rolničky, kam se podíváš zajímavosti

Celosvětové tržby
129 832 389 $
Tržby v USA
60 592 389 $
Tržby v českých kinech
2 616 970 Kč
Návštěvnost v českých kinech
65 004 diváků

Rolničky, kam se podíváš recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
11.07.2008 10:23:00

Ale jo, da se to, hlavne kdyz Arnolda do drzky jelenovi :

 60 %

Tvůj názor na Rolničky, kam se podíváš?

Ve filmu Rolničky, kam se podíváš hrají Arnold Schwarzenegger, Phil Hartman, Sinbad, Rita Wilson, Jake Lloyd, Martin Mull, Martin Mull.

Film Rolničky, kam se podíváš režíruje Brian Levant.

Film Rolničky, kam se podíváš má 89 minut.

Film Rolničky, kam se podíváš vidělo v českých kinech 65 004 diváků.

Film Rolničky, kam se podíváš můžete vidět na Google Play.

Film Rolničky, kam se podíváš je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.