FB pixel TP pixel
Román pro pokročilé
Román pro pokročilé

Román pro pokročilé

Román pro pokročilé
Česko | 2019 | Komedie | Romantická komedie

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf (Marek Vašut), noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměs...

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf (Marek Vašut), noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem (Miroslav Etzler). Rozladěn nastalou situací zmítá se Rudolf mezi odhodláním usadit se v klidném monogamním vztahu, a svody, jež mu denně servíruje notorický flamendr a sukničkář Arnošt. A jako by za trest nestačila kocovina, musejí se pánové vypořádat i s protivnou a všeho schopnou majitelkou sousedního hotelu (Jitka Čvančarová), které tak nějak omylem vyhlásili válku. Díky vytrvalému výchovnému působení hotelové recepční Nikoly (Berenika Kohoutová) se Rudolf ovšem přece jen pokusí navázat monogamní vztah, z něhož se ke všeobecnému překvapení vyvine vážná známost. Svět je ale malý a lež má krátké nohy. Obzvláště když role „deux ex machina" připadne Rudolfově exmanželce Marii (Vanda Hybnerová). Stranou dění ovšem nezůstane ani Rudolfův a Mariin podivínský syn Bohdan (Vincent Navrátil), který svým rodičům nedaruje vůbec nic.

Hrají: Marek Vašut, Jitka Čvančarová, Vanda Hybnerová, Miroslav Etzler, Berenika Kohoutová, Vincent Navrátil, Ladislav Hampl

Režie: Zita Marinovová

IMDb  18 % Kinobox  30 %

Román pro pokročilé online

Sledovat Román pro pokročilé online můžeš na České kino, iTunes, O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Román pro pokročilé online, zda je ke stažení a zda má Román pro pokročilé dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč nebo 199 Kč (HD)
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 15. 4. 2024
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Román pro pokročilé novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Román pro pokročilé, které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

10 největších filmových hitů na Netflixu současnosti
10 největších filmových hitů na Netflixu současnosti
12.11.2020 | Tipy na film

Díky našemu portálu FlixPatrol jsme opět zanalyzovali, na co se čeští diváci v uplynulých týdnech nejvíce koukali na Netflixu. Desítka nejsledovanějších snímků je vskutku pestrá a nabízí hity z netflixovské produkce i domácí romantické komedie. Inu, podívejte se sami!

Román pro pokročilé zajímavosti

Tržby v českých kinech
24 151 867 Kč
Návštěvnost v českých kinech
163 156 diváků

Román pro pokročilé recenze a hodnocení

Lenka Vosyková
Lenka Vosyková
22.09.2019

Není to úplně totální propadák, divák se při sledování párkrát upřímně zasměje nad humornými hláškami a situacemi. Samotný nápad snad také není úplně špatný, jen ho chtělo nějak důmyslněji zpracovat. Celé to ale působí, jako by nebyl na natáčení čas a neustále se pospíchalo, protože jinak nelze vysv......   Celá recenze

 40 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
19.09.2019

Právě zemřela naděje, že po křiklavě neumělé prvotině Sezn@mka už nemohou tíž tvůrci dostat šanci. Jejich novinka Román pro pokročilé přiblížila českou romantickou komedii zas o krok blíže k filmařskému peklu....   Celá recenze

 15 %

Ve filmu Román pro pokročilé hrají Marek Vašut, Jitka Čvančarová, Vanda Hybnerová, Miroslav Etzler, Berenika Kohoutová, Vincent Navrátil, Ladislav Hampl.

Film Román pro pokročilé režíruje Zita Marinovová.

Film Román pro pokročilé vidělo v českých kinech 163 156 diváků.

Film Román pro pokročilé můžete vidět na České kino, iTunes, O2TV, Voyo.

Film Román pro pokročilé je online na České kino, iTunes, O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.