FB pixel TP pixel
Romance pro křídlovku
Romance pro křídlovku

Romance pro křídlovku

Romance pro křídlovku
Česko | 1967 | Drama | Vztahy | 86 minut

Byly to pouhé čtyři takty z Herkulových lázní na křídlovku, které přiměly hosta odcházejícího pozdě večer z venkovské hospody, aby si pozorněji prohlédl hráče. Tak se po třiceti letech setkají dva muži, jež před lety spojovala láska k dívce od kolotočů. Někdejší student Vojta, nyní zestárlý ředitel ...

Byly to pouhé čtyři takty z Herkulových lázní na křídlovku, které přiměly hosta odcházejícího pozdě večer z venkovské hospody, aby si pozorněji prohlédl hráče. Tak se po třiceti letech setkají dva muži, jež před lety spojovala láska k dívce od kolotočů. Někdejší student Vojta, nyní zestárlý ředitel místní školy, žádá Viktora, který se do vesnice vrátil opět s pouťovými atrakcemi, o setkání s Terinou. Viktor ho zaveze k hřbitovu a Vojta se dovídá, že dívka zemřela. Melodie Herkulových lázní, kterou hraje na křídlovku Viktor, vrací hrdiny do minulosti. Jejich příběh se udál jedno prázdninové venkovské léto, plné vůní trav a květin a letních zvuků české vesnice. Student Vojta, který pečoval o velmi starého dědečka, hovořícího už jen s mrtvými, a který čelil svodům divoké Tonky, se setkal na pouti u kolotoče s Terinou. Mezi mladými lidmi vznikla dětsky naivní, ale osudová láska.

Trailer

Romance pro křídlovku obsazení

Herci: Jaromír Hanzlík, Zuzana Cigánová, Štefan Kvietik, Miriam Kantorková

Režie: Otakar Vávra

IMDb  72 % Kinobox  80 % Romance pro křídlovku CSFD 78 %

Romance pro křídlovku online

Sledovat Romance pro křídlovku online CZ můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Romance pro křídlovku online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Romance pro křídlovku dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 19. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 1. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Romance pro křídlovku recenze a hodnocení

Ve filmu Romance pro křídlovku hrají Jaromír Hanzlík, Zuzana Cigánová, Štefan Kvietik, Miriam Kantorková.

Film Romance pro křídlovku režíruje Otakar Vávra.

Film Romance pro křídlovku má 86 minut.

Film Romance pro křídlovku můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Romance pro křídlovku je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.