FB pixel TP pixel
Romeo and Juliet

Romeo a Julie

Romeo and Juliet
Velká Británie | 1968 | Drama | Vztahy | 138 minut

Nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob. Romeo a Julie. Nejslavnější milenci světa, rozděleni za života nesmiřitelnou nenávistí svých rodů, navždy spojeni ve s...

Nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob. Romeo a Julie. Nejslavnější milenci světa, rozděleni za života nesmiřitelnou nenávistí svých rodů, navždy spojeni ve smrti, kterou vykoupili budoucí smír. Ze všech filmových i televizních verzí, které byly v průběhu mnoha desetiletí natočeny, je Zeffirelliho film nepochybně nejslavnější a nejlepší. Poprvé se v něm - proti zažité tradici, ale tak, jak to Shakespeare napsal - v titulních rolích objevili mladičcí představitelé, skoro ještě děti.

IMDb  77 % CSFD  85 %

Romeo a Julie online

Sledovat Romeo a Julie online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Romeo a Julie online, zda je ke stažení a zda má Romeo a Julie dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 6. 2021
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Romeo a Julie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Romeo a Julie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Romeo a Julie postavy.

Romeo a Julie novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Romeo a Julie, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste na HBO GO přehlédli a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste na HBO GO přehlédli a je to chyba
06.07.2020 14:00:00 | Tipy na film

Jste ze záplavy filmů na streamovacích službách dokonale zmatení a při soustředění se na novinky máte pocit, že vám proklouzávají mezi prsty skvělé filmy, kterým se nedostává tolik propagace? Inu, jsme tu pro vás a máme tu 20 parádních filmů, které vám HBO samo nedoporučí, ale měli byste je vidět.

15 nejlepších romantických filmů na HBO GO (nejen) na Valentýna
15 nejlepších romantických filmů na HBO GO (nejen) na Valentýna
13.02.2020 14:00:00 | Tipy na film

Chystáte se slavit Sv. Valentýna, ale máte jen předplatné HBO GO? To vůbec nevadí. Zrovna na HBO se dá najít spousta novějších i starších filmů, které jsou pro romantické tokání na gauči jako dělané. Vybrali jsme pro vás patnáctku toho nejlepšího.

Romeo a Julie recenze a hodnocení