FB pixel TP pixel
ROMing

ROMing

ROMing
Česko | 2007 | Komedie | Situace | 107 minut

Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blo...

Roman (Marián Labuda) dal kdysi dávno kamarádovi slib, že až jejich děti dospějí, ožení se Romanův syn Jura s jeho dcerou. Cesty rodin se rozešly. Po letech přichází dopis, nevěsta dosáhla dospělosti a je třeba dávný slib naplnit. Potíž je v tom, že Jura studuje vysokou školu, chodí s atraktivní blondýnou, ženit se nechce a už vůbec nestojí o děvče odkudsi ze slovenské vesničky, které v životě neviděl.Po otcově naléhání ale nakonec souhlasí, že se pojede na tajemnou nevěstu podívat. Výprava, jíž velí tatínkův velmi svérázný kamarád Stano (Bolek Polívka), se stane nepřetržitým sledem bláznivých situací, často s komicko-katastrofickým nádechem. Stano má totiž v sobě nespoutanou duši věčného tuláka a neodolatelného dobrodruha. Na cestě tak přátelé zažijí množství komických příhod i dojemných situací, aby nakonec našli cestu především k sobě. Komediální road-movie ROMING o cestě tří mužů za tajemnou nevěstou, nabízí lákavý mix atraktivní situační komiky, laskavého humoru a typické člověčiny v duchu nejlepších tradic české veselohry.Za vznikem filmu stojí producentský tým, který je podepsán pod divácky velmi úspěšnými vieweghovskými adaptacemi - Román pro ženy (režie: Filip Renč) a Účastníci zájezdu (režie: Jiří Vejdělek). Román pro ženy překonal v českých kinech návštěvnost šest set tisíc diváků, Účastníci zájezdu se s téměř osmi sty tisíci diváky se stali nejnavštěvovanějším snímkem roku 2006.

IMDb  62 % CSFD  52 %

ROMing online

Sledovat ROMing online můžeš na Prima Videopůjčovna, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film ROMing online, zda je ke stažení a zda má ROMing dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 7. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč

ROMing obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu ROMing, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu ROMing postavy.

ROMing novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu ROMing, které najdeš na našem webu.

Líbila se vám Tátova volha? Pusťte si 10 nej českých road movie
Líbila se vám Tátova volha? Pusťte si 10 nej českých road movie
14.03.2018 | České novinky

Jasně, přejet napříč Ameriku je trochu jiný kafe, než se kodrcat od Aše po Těšín. Ale i tak se několik skvělých českých road movie najde. Šlápněte na plyn, jedem!

ROMing zajímavosti

Tržby v českých kinech
23 037 789 Kč
Návštěvnost v českých kinech
219 153 diváků

ROMing recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.05.2007 21:41:00

Ty jo, dobra haluz. Screener ceskeho filmu pred premierou :)

Ve filmu ROMing hrají Bolek Polívka, Marián Labuda, Oldřich Vlach.

Film ROMing režíruje Jiří Vejdělek.

Film ROMing má 107 minut.

Film ROMing vidělo v českých kinech 219 153 diváků.

Film ROMing můžete vidět na Prima Videopůjčovna, Vodafone TV, Voyo.

Film ROMing je online na Prima Videopůjčovna, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.