FB pixel TP pixel
Rosa & Dara and Their Great Adventures
Rosa & Dara and Their Great Adventures

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství

Rosa & Dara and Their Great Adventures
Česko | 2015 | Animované filmy | Pro nejmenší

První školní den. Děti líčí zážitky z prázdnin. Zcestovalý spolužák se vysmívá Rose a Daře, že strávily prázdniny u babičky s dědou. Taková nuda. Ale ukáže se, že zažily to největší dobrodružství ze všech. Vyprávějí o starém domě plném moderních vynálezů, obklopeném zahradou, skrývající mnohá překva...

První školní den. Děti líčí zážitky z prázdnin. Zcestovalý spolužák se vysmívá Rose a Daře, že strávily prázdniny u babičky s dědou. Taková nuda. Ale ukáže se, že zažily to největší dobrodružství ze všech. Vyprávějí o starém domě plném moderních vynálezů, obklopeném zahradou, skrývající mnohá překvapení. A babiččině psu Lajkovi, který má boudu ve velorexu a je s ním velká legrace. A taky velké potíže, když splaší babiččiny krávy Stračenu, Bělku a Mařenu, které se leknutím rozutečou do různých koutů světa. Dvojčata, Lajko a babička je musí přivést zpět a při záchranné misi zažívají nespočet dobrodružství. Podívají se na Island do jícnu sopky, na severu USA o fous uniknou hladovým medvědům a nakonec doletí až do nekonečného vesmíru. Vše díky společnému úsilí dobře dopadne a ještě se dozví spoustu nových věcí.

CSFD  60 %

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství online

Sledovat Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství online můžeš na Netflix, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství online, zda je ke stažení a zda má Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 10. 2020
Předplatné za 199 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství postavy.

Martin Duda
Martin Duda
Režie

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství, které najdeš na našem webu.

Na Netflix nově dorazil komediální hit Přes prsty a 6 dalších českých filmů
Na Netflix nově dorazil komediální hit Přes prsty a 6 dalších českých filmů
21.10.2020 | České novinky

Netflix po dvou týdnech pauzy přidává větší množství českých filmů. A opět spoléhá na to, co mu v minulosti fungovalo. Dostaneme komediální kinohit, několik oceňovaných snímků a dojde i na něco pro malé diváky a fanoušky dokumentů.

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství zajímavosti

Tržby v českých kinech
38 837 Kč
Návštěvnost v českých kinech
363 diváků

Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Rosa a Dara a jejich velké prázdninové dobrodružství?