FB pixel TP pixel
Broken
Broken

Rozbitý svět

Broken
Velká Británie | 2013 | Drama | Vztahy | 91 minut

Skunk je 11 let, je diabetička a je dost cool. Letní prázdniny právě začaly a její dny jsou plné bezstarostných nadějí. Pak ale pan Oswald, hnusný chlápek, který žije přes ulici, zbije Ricka, milého, ale labilního kluka odvedle, a Skunk začne ztrácet svou nevinnost takovou rychlostí a takovým způsob...

Skunk je 11 let, je diabetička a je dost cool. Letní prázdniny právě začaly a její dny jsou plné bezstarostných nadějí. Pak ale pan Oswald, hnusný chlápek, který žije přes ulici, zbije Ricka, milého, ale labilního kluka odvedle, a Skunk začne ztrácet svou nevinnost takovou rychlostí a takovým způsobem, že se jí to vymyká z rukou. Její domov, její okolí i její škola se stávají místy zrady, kde se šťastné jistoty dětství začnou ztrácet před pochybnostmi plnými strachu, a složitý, rozbitý svět naplňuje její budoucnost. Skunk hledá záchranu na tom posledním místě, které jí zbývá a kde ví, že ji může najít - v nevysloveném přátelství s milým, zraněným Rickem - a upadne do zmatku, který jí nečekaně a vesele znovu nabídne možnost volby. Možnost volby zůstat na místě, které jí nikdy nepatřilo, anebo ho navždy opustit - žít, nebo zemřít.

Hrají: Tim Roth, Eloise Laurence, Cillian Murphy, Zana Marjanović, Robert Emms, Rory Kinnear, Rosalie Kosky

Režie: Rufus Norris

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Rozbitý svět online

Sledovat Rozbitý svět online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rozbitý svět online, zda je ke stažení a zda má Rozbitý svět dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rozbitý svět recenze a hodnocení

František Fuka
František Fuka FFFilm

Skunk je malá holka, která se na britském venkově vyrovává s prvními trably dospívání, rodinnými problémy, zlými spolužáky atd... Rick je mírně retardovaný klu......   Celá recenze

 100 %

Ve filmu Rozbitý svět hrají Tim Roth, Eloise Laurence, Cillian Murphy, Zana Marjanović, Robert Emms, Rory Kinnear, Rosalie Kosky.

Film Rozbitý svět režíruje Rufus Norris.

Film Rozbitý svět má 91 minut.

Film Rozbitý svět můžete vidět na Edison.

Film Rozbitý svět je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.